Меню
Головна
Стратегічне планування розвитку ланцюга поставокПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ЛОГІСТИКИ ТА УПРАВЛІННЯ...Планування на підприємстві: стратегічне, поточне та оперативне
Співпрацю із споживачамиПОВЕДІНКА СПОЖИВАЧА В РИНКОВІЙ ЕКОНОМІЦІАсоціація регіонального співробітництва Південної Азії (СААРК)
Планування попитуЗАКОН ПОПИТУ І ПРОПОЗИЦІЇЗабезпечення багатоланкового виробничого планування
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІЕтапи процесу планування і елементи плану розслідування
Стратегічне планування розвитку ланцюга поставокТранспортуванняТранспортування
Стратегічне планування розвитку ланцюга поставокЦілі менеджменту, критерії оптимізації, обмеженняПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ЛОГІСТИКИ ТА УПРАВЛІННЯ...
Планування потреби у виробничих потужностях (CRP)Тягнучі системи управління матеріальними потоками у виробничій...Штовхаючі системи управління матеріальними потоками в...
Замкнутий цикл планування потреб у матеріальних ресурсів (CL...Замкнутий цикл планування потреб у матеріальних ресурсів (CL...Планування потреби в матеріалах (MRP I)
Асоціація регіонального співробітництва Південної Азії (СААРК)МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО У СФЕРІ МІЖНАРОДНОГО СУДОЧИНСТВАОсобливий порядок прийняття судового рішення при укладенні досудового...
 
Головна arrow Логістика arrow Логістика
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Стратегічне планування розвитку ланцюга поставок.

Фізична інфраструктура цінуй поставок оптимізується в ході вибору прийнятних джерел постачання, виробництва, складування і дистрибуції, що гарантує досягнення цільових показників функціонування ланцюга поставок за витратами і обслуговування споживачів.

Співпраця зі споживачами.

В ході співпраці зі споживачами (і споживачами споживачів) і обговорення очікуваного попиту, наявної пропозиції та релевантного ринкового аналізу створюється взаимосогласованный план попиту і відповідного вивчення ринку.

Планування попиту.

На основі минулих продажів, сезонних показників та тренда, а також аналізу ринку розробляється статистичний прогноз споживчого попиту, що, в свою чергу, виступає основою ефективного управління попитом.

Основні види діяльності, що виконуються при плануванні роботи ланцюга поставок

Рис. 12.2. Основні види діяльності, що виконуються при плануванні роботи ланцюга поставок

Планування процесів розподілу.

На основі очікуваного споживчого попиту, який закладений в узгодженому плані попиту, і з урахуванням застосовуваної політики за запасами і їх поточних і планованих рівнів в кожній точці зберігання розробляються плани переміщення товарів.

Планування транспортування.

Після розробки плану вимог щодо дистрибуції його трансформують у фактичні обсяги вантажів, що перевозяться різними видами транспорту (по кожному виду окремо). Обсяги вантажів можуть бути оптимізовані за показниками найменших витрат, максимальної завантаженні транспортних засобів, найкоротшому відстані пробігу або інших цільових показників і запропоновано у вигляді тендеру провайдерів логістичних послуг.

Планування і оптимізація поставок при існуючих обмеженнях.

Оптимальний план постачань створюється на основі очікуваного попиту і враховує всі обмеження по матеріалам і потужностей, а також інші характеристики ланцюга поставок (такі варіанти, як виробляти або купувати, виробничі стратегії, політика запасів на складах, час отримання вихідних матеріалів (сорсинг), виробництво та дистрибуція). Мережі поставок оптимізують за критеріями витрат, гнучкості і рівня обслуговування споживачів, використовуючи в якості вихідних даних показники плану попиту.

Планування завантаження виробничих потужностей для ефективного управління виробничим потоком.

Детальний виробничий план створюється на рівні підприємства і враховує план поставок, обмеження по потужності і матеріалам, що наявні в розпорядженні підприємств, та інші фактори загальнозаводського рівня.

Планування потреби та використання матеріалів.

Щоб домогтися збалансованого потоку матеріалів, план використання матеріалів з розбивкою за часом процесів постачання та графіки поставок повинні бути синхронізовані. Час поставок матеріалів і їх наявність повинні виходити з показників загального плану і його цілей.

Співпраця з постачальниками.

На основі досягнутого взаємодії з постачальниками (і постачальниками постачальників) розробляється взаимосогласованный план поставок сировини.

Додаткові види діяльності, які тісно пов'язані з плануванням роботи ланцюга поставок, включають планування продажів і операцій, в ході якого досягається згода за прогнозами пропозиції і попиту в рамках всіх основних функцій, здійснюють вплив на ланцюг поставок. Сюди входять маркетинг, управління ключовими клієнтами, планування виробництва і розподілу, управління матеріалами і фінанси. Якість планування роботи ланцюга поставок на найбільш просунутих фірмах помітно підвищилася, проте потрібно ще дуже багато зробити, перш ніж корпорації зможуть значною мірою реалізувати потужний потенціал співробітництва в масштабах всього ланцюга поставок.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Стратегічне планування розвитку ланцюга поставок
ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ЛОГІСТИКИ ТА УПРАВЛІННЯ ЛАНЦЮГАМИ ПОСТАВОК
Планування на підприємстві: стратегічне, поточне та оперативне
Співпрацю із споживачами
ПОВЕДІНКА СПОЖИВАЧА У РИНКОВІЙ ЕКОНОМІЦІ
Асоціація регіонального співробітництва Південної Азії (СААРК)
Планування попиту
ЗАКОН ПОПИТУ І ПРОПОЗИЦІЇ
Забезпечення багатоланкового виробничого планування
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Етапи процесу планування і елементи плану розслідування
Стратегічне планування розвитку ланцюга поставок
Транспортування
Транспортування
Стратегічне планування розвитку ланцюга поставок
Цілі менеджменту, критерії оптимізації, обмеження
ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ЛОГІСТИКИ ТА УПРАВЛІННЯ ЛАНЦЮГАМИ ПОСТАВОК
Планування потреби у виробничих потужностях (CRP)
Тягнучі системи управління матеріальними потоками у виробничій логістиці
Штовхаючі системи управління матеріальними потоками у виробничій логістиці
Замкнутий цикл планування потреб у матеріальних ресурсів (CL MRP)
Замкнутий цикл планування потреб у матеріальних ресурсів (CL MRP)
Планування потреби в матеріалах (MRP I)
Асоціація регіонального співробітництва Південної Азії (СААРК)
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО У СФЕРІ МІЖНАРОДНОГО СУДОЧИНСТВА
Особливий порядок прийняття судового рішення при укладенні досудового угоди про співпрацю
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси