Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Правознавство
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Порядок визначення та заявлення митної вартості товарів

Згідно ст. 323 митна вартість товарів визначається декларантом відповідно до методам визначення митної вартості, встановленим законодавством Російської Федерації, та заявляється у митний орган при декларуванні товарів.

Заявлювана декларантом митна вартість товарів і подані ним відомості, що стосуються її визначення, повинні ґрунтуватися на достовірній і документально підтвердженій інформації. Контроль митної вартості товарів здійснюється митними органами у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, уповноваженим в галузі митної справи, спільно з федеральним органом виконавчої влади, уповноваженим в галузі фінансів, відповідно до ТК РФ (в ред. федеральних законів від 29 червня 2004 року № 58-ФЗ. 26 червня 2008 року № 103-ФЗ).

Митний орган на підставі документів і відомостей, поданих декларантом, а також на підставі наявної в його розпорядженні інформації, використовуваної при визначенні митної вартості товарів, приймає рішення про згоду з обраним декларантом методом визначення митної вартості товарів та про правильність визначення заявленої декларантом митної вартості товарів. Якщо подані декларантом документи і відомості не є достатніми для прийняття рішення щодо заявленої митної вартості товарів, митний орган в письмовій формі запитує у декларанта додаткові документи та відомості та встановлює строк з дня їх подання, який повинен бути достатній для цього.

Для підтвердження заявленої митної вартості товарів декларант зобов'язаний на вимогу митного органу надати необхідні додаткові документи та відомості або дати у письмовій формі пояснення причин, за якими запитувані митним органом документи і відомості не можуть бути представлені. Декларант має право довести правомірність використання обраного ним методу визначення митної вартості товарів та достовірність поданих ним відомостей. При відсутності даних, що підтверджують правильність визначення заявленої декларантом митної вартості товарів, або при виявленні ознак того, що представлені декларантом документи і відомості не є достовірними і (або) достатніми, митний орган має право прийняти рішення про незгоду з використанням обраного методу визначення митної вартості товарів та запропонувати декларанту визначити митну вартість товарів з використанням іншого методу. У зазначеному випадку між митним органом та декларантом можуть проводитися консультації з вибору методу визначення митної вартості товарів. Якщо у терміни випуску товарів (ст. 152) процедура визначення митної вартості товарів не завершено, випуск здійснюється за умови забезпечення сплати митних платежів, які можуть бути додатково нараховані.

Митні правопорушення

Під митними правопорушеннями (правопорушеннями у сфері митного справи) розуміються передбачені законодавством діяння, що порушують встановлений порядок переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон РФ1, а також порядок здійснення іншої діяльності, контроль за якою покладено на митні органи і за які передбачена адміністративна або кримінальна відповідальність.

В залежності від тяжкості скоєних протиправних діянь розрізняють злочини у сфері митного справи, порушення митних правил (адміністративні правопорушення).

До злочинів у галузі митної справи відносять п'ять складів злочинів, що містяться в Кримінальному кодексі РФ:

1) контрабанду (ст. 188 КК РФ);

2) незаконний експорт або передачу сировини, матеріалів, устаткування, технологій, науково-технічної інформації, незаконне виконання робіт (надання послуг), які можуть бути використані при створенні зброї масового знищення, озброєння і військової техніки (ст. 189 КК РФ);

3) неповернення на територію РФ предметів художнього, історичного та археологічного надбання народів Російської Федерації і зарубіжних країн (ст. 190 КК РФ);

4) неповернення з-за кордону коштів в іноземній валюті (ст. 193 КК РФ);

5) ухилення від сплати митних платежів (ст. 194 КК РФ).

Порушеннями митних правил є адміністративні правопорушення, перелік яких міститься в гол. 16 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення (КоАП РФ). Загальне число таких правопорушень - 22. Розрізняються вони перш за все за об'єктом посягання, тобто спрямованості протиправного діяння. До таких об'єктів можна, наприклад, віднести:

o умови і порядок виробництва митного оформлення (ст. 16.1, 16.4, 16.7 Кпап РФ та ін):

o умови та порядок митного контролю (ст. 16.2, 16.13, 16.15 Кпап РФ та ін);

o умови та порядок застосування обраного митного режиму (ст. 16.17, 16.19 Кпап РФ та ін);

o умови і порядок сплати митних платежів (ст. 16.22 Кпап РФ та ін).

Порядок притягнення до кримінальної відповідальності за злочини у сфері митного справи, і насамперед виробництва попереднього розслідування, регулюється нормами кримінально-процесуального права.

За порушення митних правил передбачені різні види стягнень: попередження, штраф, конфіскація товарів і транспортних коштів, є безпосередніми об'єктами порушення митних правил, та ін. На підставі ст. 2.9 КоАП РФ при малозначності вчиненого порушення митних правил посадова особа митного органу, яка розглядає справу, може звільнити правопорушника від відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Система методів визначення митної вартості товарів, що ввозяться на митну територію Російської Федерації
МИТНА ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА МЕТОДИ ЇЇ ВИЗНАЧЕННЯ
Методи визначення митної вартості товарів, що вивозяться
Визначення митної вартості товарів, що вивозяться з митної території Російської Федерації
Податкова база при ввезенні підакцизних товарів на митну територію РФ
Адміністративні правопорушення у сфері митного справи
МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТОВАРІВ У РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ
Призначення адміністративного покарання при вчиненні кількох адміністративних правопорушень
Основи митного права
Митна справа. Митні органи Російської Федерації
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси