Меню
Головна
 
Головна arrow Бухгалтерський облік і аудит arrow Аудит
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Постановка бухгалтерського обліку

Цей вид послуг включає в себе комплекс заходів і, перш за все, визначення довготермінової облікової політики, вибір форми бухгалтерського обліку, підбір комплексу технічних засобів, формування структури бухгалтерської служби, розробку графіка документообігу і посадових інструкцій для бухгалтерського персоналу та ін У результаті проведення цих заходів приймається рішення про раціональної організації системи бухгалтерського обліку у замовника. Сама по собі дана послуга має разовий характер, тому розроблена окремими аудиторськими організаціями (аудиторами-підприємцями) типова технологія організації бухгалтерського (фінансового, управлінського, податкового) обліку користується найбільшим попитом у новостворюваних підприємств.

Проведення економічного і фінансового аналізу

Останнім часом попит на даний вид послуг значно зріс. Це пов'язано з тим, що новостворені підприємства, господарюючі вже достатній час в нових економічних умовах, і старі (колишні державні підприємства) бажають розібратися в своєму фінансовому стані, намітити шляхи виходу з кризи, визначити, який вид продукції (робіт, послуг) приносить доходи або збитки і т. д. Деякі підприємства (в більшості своїй колишні державні, а в даний час акціонерні товариства) знаходяться в скрутному становищі і балансують на межі банкрутства. Працівники економічних служб підприємств не володіють методами проведення аналізу фінансового стану в умовах ринкової економіки, не мають досвіду складання бізнес-планів.

Консультаційні послуги

Це найменш піддається точному визначенню вид послуг. Дані послуги включають в себе підготовку роз'яснень (в усній і письмовій формі) з питань оподаткування, правильності накладання і розрахунку розмірів штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, рекомендацій з організації первинного обліку, облікових рішень, відповідних укладених підприємством (організацією, установою) господарським договорами (контрактами).

В даний час все більший попит спостерігається не на аудит як наступний вид контролю, а на попередній та поточний (оперативний) види контролю (наприклад, консультування з питань бухгалтерського обліку та оподаткування). Зростання попиту на подібні послуги спостерігається перед здачею звітності і відразу після здачі річної звітності. Справа в тому, що за результатами перевірок річних балансів аудиторами зазвичай виявляються суттєві помилки в обліку, яких можна було б уникнути. Але для цього слід було б запросити аудитора для спільної роботи завчасно, до здачі звітності. Тоді можна було би правильно відобразити в обліку істота угод, не допустити відступів від обраної облікової політики, правильно обчислити і нарахувати податки і т. д. Тому в більшості випадків фірми і підприємства, які прийшли на вітчизняний ринок надовго, а не з явно видимим бажанням "вирвати і втекти", і бажаючі якісно, правильно і легітимно вести свій бізнес, зацікавлені в тому, щоб знову укладаються ними договори, контракти та плановані угоди були піддані попередній експертизі.

Підвищення кваліфікації бухгалтерського персоналу підприємств (установ, організацій)

У цих цілях передбачається проведення курсів лекцій, семінарів, практичних занять, "круглих столів" фахівцями - аудиторами. До того ж аудиторськими організаціями залучаються провідні фахівці ФНС Росії, Мінфіну Росії, викладачі та співробітники провідних навчальних закладів країни. На відміну від послуг, пов'язаних з навчанням бухгалтерського персоналу, такий вид послуг передбачає наявність в учасників семінарів певної кваліфікації. Аудитори-організатори звертають увагу учасників семінарів та курсів відбулися за певний період зміни в цивільному, податковому та іншому законодавстві, дають коментарі з нормативним актам, що стосуються ведення бухгалтерського обліку, роблять розбір типових помилок при веденні обліку та складанні звітності, відповідають на запитання учасників семінару.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, ЗВІТНОСТІ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ В БУХГАЛТЕРСЬКОМУ ОБЛІКУ
Відновлення бухгалтерського обліку
Вплив галузевих особливостей на проведення аналізу бухгалтерської (фінансової) звітності
Порівняльний аналіз і аналіз тенденцій на базі фінансової звітності
Проведення фінансового аналізу табличним способом
Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації персоналу
Підвищення уразливості організації
Атестації. Підвищення кваліфікації
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси