Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Податки і оподаткування
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Система платежів при користуванні надрами

Система платежів у сфері надрокористування визначена ст. 39 Закону РФ від 21 лютого 1992 року № 2395-1 "Про надра" і включає:

- разові платежі за користування надрами при настанні певних подій, обумовлених у ліцензії;

- регулярні платежі за користування надрами;

- плату за геологічну інформацію про надра;

- збір за участь в конкурсі (аукціоні);

- збір за видачу ліцензій.

Разові платежі сплачуються користувачами надр, що здобули право (ліцензію) на їх використання, при настанні певних подій, обумовлених у ліцензії. При цьому мінімальні (стартові) розміри разових платежів за користування надрами встановлюються в розмірі не менше 10% від величини суми податку на видобуток корисних копалин в розрахунку на середньорічну проектну потужність добувної організації. Остаточні розміри таких платежів встановлюються за результатами конкурсу (аукціону) і фіксуються в ліцензії на користування надрами. Сплата разових платежів здійснюється в порядку, встановленому в ліцензії на надрокористування.

Регулярні платежі за користування надрами стягуються за надання користувачам надр виключних прав на пошук і оцінку родовищ корисних копалин, їх розвідку і т. д. Регулярні платежі за користування надрами стягуються з користувачів надр окремо по кожному виду робіт.

Плата за геологічну інформацію про надра стягується з видобувних підприємств, що використовують геологічну інформацію про надра, отриману в результаті державного геологічного вивчення надр від федерального органу управління державним фондом надр. Згідно з постановою Уряду РФ від 25 січня 2002 року № 57 мінімальний розмір плати за геологічну інформацію про надра становить 10 000 руб.

Збір за участь у конкурсі (аукціоні) та збір за видачу ліцензій визначаються ст. 42 Закону "Про надра". Збір за участь у конкурсі вноситься усіма його учасниками і є однією з умов реєстрації заявки. Сума збору визначається виходячи з вартості витрат на підготовку, проведення та підведення підсумків конкурсу, оплату праці залучених експертів. Збір за видачу ліцензій на користування надрами вноситься користувачами надр при видачі зазначеної ліцензії. Сума збору визначається виходячи з вартості витрат на підготовку, оформлення та реєстрації виданої ліцензії.

Платежі за користування лісовим фондом

Стаття 103 Лісового кодексу РФ встановлює два види платежів за користування лісовим фондом:

- лісові податі;

- орендну плату.

Лісові податі стягуються при короткостроковому користуванні ділянками лісового фонду, а орендна плата коли ділянки лісового фонду передаються в оренду на термін до 99 років для здійснення одного або декількох видів лісокористування.

Порядок справляння лісових подавачів врегульовано ст. 104 Лісового кодексу РФ. Вони стягуються за такі види користування лісовими ресурсами:

1) заготівля деревини;

2) заготівлю живиці;

3) заготівлю другорядних лісових ресурсів (пеньки, кора тощо);

4) побічне лісокористування (сінокосіння, випасання худоби, заготівля деревних соків та збір ягід);

5) користування ділянками лісового фонду для потреб мисливського господарства;

6) користування ділянками лісового фонду для науково - дослідних цілей;

7) користування ділянками лісового фонду для культурнооздоровительных, туристичних та спортивних цілей.

Платниками лісових податей виступають всі користувачі лісовим фондом, як юридичні, так і фізичні особи, за винятком орендарів. Ставки лісових податей встановлюються за одиницю лісового ресурсу (куб. м деревини) і містяться в ст. 103 Лісового кодексу РФ. Основним платежем в складі лісових податей є плата за деревину, що відпускається на корені. Об'єктом оподаткування виступає обсяг деревини, що заготовлюється лісокористувачем в щільних куб. м. Конкретні ставки лісових податей повинні бути не нижче мінімальних ставок, які встановлюються органами державної влади суб'єктів РФ. Власники лісового фонду самостійно обчислюють суму плати за деревину, що відпускається на пні, на підставі встановлених ставок та обсягів деревини в щільних куб. м, що визначаються в ході оцінки лісу. Сума плати відображається у двох документах: 1) відомості метериально-грошової оцінки лісосіки; 2) лесорубочном квитку. Для лісокористувачів, заготовляють деревину у великих обсягах, встановлені вісім термінів сплати податків: 15 лютого - 15%, 15 березня - 15%, 15 квітня - 10%, 15 червня - 10%, 15 липня - 10%, 15 вересня - 15%, 15 листопада - 15%, 15 грудня - 15%. Дрібний відпуск лісу (до 500 м3) провадиться за ордерами. У цьому випадку плата вноситься повністю при одержанні ордера.

При оренді ділянок лісового фонду орендарі вносять орендну плату. Її розмір, порядок, умови і строки внесення визначаються договором оренди ділянки лісового фонду (сг. 105 Лісового кодексу РФ).

Збори за користування об'єктами тваринного світу та водних біологічних ресурсів

Збори за користування об'єктами тваринного світу і об'єктами водних біологічних ресурсів є федеральними зборами, які стягуються з 1 січня 2004 р. на підставі гол. 25.1 НК РФ.

Платниками цих зборів визнаються організації та фізичні особи, в тому числі індивідуальні підприємці, які отримали в установленому порядку ліцензію на користування об'єктами тваринного світу, або ліцензію на користування об'єктами водних біологічних ресурсів у внутрішніх водах, територіальному морі, континентальному шельфі РФ і виняткової економічної зоні РФ, а також в Азовському, Каспійському, Баренцевому морях і в районі архіпелагу Шпіцберген.

Об'єктами оподаткування даними зборами є об'єкти тваринного світу та об'єкти водних біологічних ресурсів, вилучення яких із середовища існування здійснюється на підставі відповідних ліцензій.

Ставки зборів, а також переліку об'єктів тваринного світу та водних біологічних ресурсів подані в ст. 333.3 НК РФ. Ставки збору за об'єкт тваринного світу встановлені в рублях за одну тварину. Ставка збору за об'єкт водних біологічних ресурсів - морських ссавців - встановлена в рублях за одне ссавець.

Сплата збору за користування об'єктами тваринного світу здійснюється при отриманні ліцензії (дозволу) за користування відповідними об'єктами. Платники збору за користування водними біологічними об'єктами сплачують суму збору у вигляді разового та регулярного внесків. Сума разового внеску визначається як частка обчисленої суми збору, розмір якої дорівнює 10%. Разовий внесок сплачується при отриманні ліцензії на користування об'єктами водних біологічних ресурсів. Залишилася сума збору, яка визначається як різниця між обчисленою сумою збору і сумою разового внеску і сплачується рівними частками у вигляді регулярних внесків протягом усього терміну дії відповідної ліцензії.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Порядок користування ділянками надр
Зміст державного управління в сфері охорони та використання надр
Правовий режим охорони та використання надр
ПРАВОВИЙ РЕЖИМ ЗЕМЕЛЬ ЛІСОВОГО ФОНДУ
Право постійного (безстрокового) користування лісовими ділянками
Право безоплатного термінового користування лісовими ділянками
Збори за користування об'єктами тваринного світу і за користування об'єктами водних біологічних ресурсів
Збори за користування об'єктами тваринного світу і об'єктами водних біологічних ресурсів
Збір за проїзд автомобільних транспортних засобів іноземних держав за автомобільними дорогах загального користування Республіки Білорусь
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси