Меню
Головна
 
Головна arrow Менеджмент arrow Репутаційний менеджмент
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Оперативність і регулярність

Позитивну репутацію неможливо побудувати раз і назавжди. Тільки постійна присутність в інформаційному полі дозволяє компанії зберігати і нарощувати свій головний нематеріальний актив. Головне в комунікаційному процесі - постійно і регулярно постачати цільові аудиторії цікавою та актуальною інформацією про компанію. Оскільки будь-яка новина швидко застаріває, важливо, щоб всі матеріали готувалися і оперативно публікувалися. Ще краще переходити з режиму "запізнювання" в режим роботи з випередженням: заздалегідь готувати інформаційні повідомлення для преси про події та проекти.

Якщо новин у компанії немає - треба їх створити! Іншими словами, PR-службі необхідно постійно ініціювати інформаційні приводи. "Виготовлення новин" - найбільш творча і може бути найскладніша частина роботи піарника, однак її ефективність в справі формування репутації важко переоцінити. Мова йде не тільки про створення нових смислів, але й про організацію великої кількості різноманітних PR-заходів, які будуть відображені в інформаційному просторі.

Доступність

Формуючи інформаційну політику компанії, необхідно розробити максимально можливу кількість каналів комунікації. При цьому слід визначити оптимальні та пріоритетні засоби масових комунікацій для різних цільових груп. Комусь важливо побачити інформацію про компанії в друкованих ЗМІ, комусь достатньо веб-сайту компанії, а хтось віддає перевагу онлайн-видань. Як і раніше важливим каналом про комунікації залишається пряме спілкування з представниками компанії, участь в PR-заходах, що проводяться нею. У будь-якому випадку кожен бажаючий повинен мати можливість просто і оперативно отримати необхідну інформацію про компанії, що зміцнить образ компанії як відкритою і доброзичливою.

Інформаційна політика буде ефективною тільки в тому випадку, якщо організація вибере для себе оптимальний набір засобів масових комунікацій, які максимально точно донесуть інформацію до потрібних цільових аудиторій. Визначення пулу цільових ЗМІ - основа інформаційної політики, проте орієнтуватися в сучасному медіаринку непросто, оскільки він являє собою потужну бізнес-індустрію, в якій успішно працює величезна кількість різних мас-медіа. Як вибрати з такого різноманіття найбільш дієві канали трансляції? Вирішити це завдання допоможе знайомство з класифікацією ЗМІ, яка відображає такі ключові параметри видань, як географія поширення, формат, способи передачі інформації (рис. 3.6).

Як видно з наведеної схеми на рис. 3.6, індустрія сучасних ЗМІ являє собою складну, розгалужену структуру. Для того щоб використовувати медійні ресурси з максимальною ефективністю, необхідно добре орієнтуватися в цій структурі.

Географія поширення представлена нижче.

Федеральні ЗМІ

Видаються в столичних містах, поширюються по всій країні, мають найширший охоплення аудиторії. Представляють інтерес для компаній, що ведуть свою діяльність по всій території Росії, що позиціонують себе як лідерів вітчизняного бізнесу і прагнуть до завоювання авторитету у широкої громадськості. Федеральна преса може стати основою для використання її в цілях зміцнення позитивного образу компанії. Не випадково великі компанії, незалежно від місця їх знаходження, так прагнуть потрапити в престижний діловий тижневик або в центральну газету, на федеральний телевізійний канал.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Федеральне агентство водних ресурсів (Росводресурсы)
Федеральний закон "Про участь у міжнародному інформаційному обміні"
Організація і компетенція федеральних служб, керованих Президентом РФ, Урядом РФ і здійснюють адміністративне управління в області фінансів
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси