Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Адміністративний процес
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Виробництво по справах про адміністративні правопорушення: учасники провадження

Судді як суб'єкти адміністративної юрисдикції

Справи про адміністративні правопорушення, передбачені законами суб'єктів РФ, розглядаються в межах повноважень, встановлених цими законами:

1) світовими суддями;

2) комісіями у справах неповнолітніх і захисту їх прав;

3) уповноваженими органами і установами органів виконавчої влади суб'єктів РФ (від імені цих органів і установ такі справи розглядають наділені відповідною компетенцією посадові особи органів виконавчої влади суб'єктів РФ);

4) адміністративними комісіями, іншими колегіальними органами, створюваними відповідно до законами суб'єктів РФ.

У разі скасування зазначених у гол. 23 Кпап РФ або в законі суб'єкта РФ органу, установи, їх структурних підрозділів або територіальних органів, посади посадової особи до внесення в КоАП РФ чи закону суб'єкта РФ відповідних змін і доповнень підвідомчі їм справи про адміністративні правопорушення розглядають судді. У разі перетворення, інший реорганізації або перепідпорядкування зазначених у гол. 23 Кпап РФ або в законі суб'єкта РФ органу, установи, їх структурних підрозділів або територіальних органів до внесення в КоАП РФ чи закону суб'єкта РФ відповідних змін і доповнень підвідомчі їм справи про адміністративні правопорушення розглядають органу, установи, їх структурні підрозділи або територіальні органи, яким передані зазначені функції.

У КоАП РФ істотно розширилася компетенція суддів з розгляду справ про адміністративні правопорушення в порівнянні з тим, що було в раніше чинному Кпап РРФСР. Крім того, що з восьми видів адміністративних покарань, встановлених Кпап РФ, п'ять знаходяться у виключній юрисдикції судів, а адміністративне видворення за межі Російської Федерації іноземного громадянина або особи без громадянства також у переважній більшості випадків може бути призначено лише суддею, значно зросла і кількість самих складів правопорушень, підвідомчих суддям.

Все це багато в чому зумовило появу нових суб'єктів судової адміністративної юрисдикції. Якщо раніше згідно з Кпап РРФСР справи про адміністративні правопорушення розглядалися районними (міськими) судами (за винятком одного складу, що входило в компетенцію суддів загальних і військових судів), то КоАП РФ встановлено, що справи про адміністративні правопорушення розглядають мирові судді, судді районних судів, судді гарнізонних військових судів, судді арбітражних судів (у відповідності з їх компетенцією, визначеною ст. 23.1).

Слід зазначити, що до компетенції суддів арбітражних судів входить розгляд певних ст. 23.1 КоАП РФ і досконалих тільки юридичними особами або індивідуальними підприємцями адміністративних правопорушень: в галузі підприємницької діяльності (гол. 14), а також пов'язаних з невиконанням банком доручення державного позабюджетного фонду (ст. 15.10), з порушенням обов'язкових вимог державних стандартів, правил обов'язкової сертифікації, з порушенням вимог нормативних документів за забезпечення єдності вимірів (ст. 19.19).

Інші справи про адміністративні правопорушення, що входять до компетенції суддів, якщо провадження за ним здійснюється у формі адміністративного розслідування, а також справи про адміністративні правопорушення, що тягнуть за собою адміністративне видворення за межі Російської Федерації, розглядаються суддями районних судів. Справи про адміністративні правопорушення, які вчинені військовослужбовцями і громадянами, призваними на військові збори, суддям підвідомчі гарнізонних військових судів. По всіх інших справах про адміністративні правопорушення, що входять в компетенцію суддів, рішення приймають світові судді.

Провідне становище в системі цих органів посідають суди. Справи про адміністративні правопорушення, віднесені до юрисдикції суддів, розподіляються між світовими суддями, районними суддями, гарнізонними військовими суддями та арбітражними суддями і розглядаються ними одноосібно.

У виключній компетенції суддів знаходиться розгляд найбільш складних справ про адміністративні правопорушення. До них можна віднести, наприклад, справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням порядку патентування об'єктів промислової власності в іноземних державах, порушенням порядку подання обов'язкового примірника документів, письмових повідомлень, статутів і договорів, здійсненням підприємницької діяльності без державної реєстрації або без спеціального дозволу (ліцензії) та ін.

Тільки судді вправі розглядати справи, в яких передбачається можливість застосування до винного адміністративного арешту; оплатного вилучення або конфіскації знаряддя вчинення або предмета адміністративного правопорушення; конфіскація; позбавлення спеціального права; адміністративного видворення за межі Російської Федерації іноземного громадянина або особи без громадянства; дискваліфікація.

Судді можуть також розглядати справи про адміністративні правопорушення, які орган або посадова особа передають їм на розгляд, якщо, на їх думку, необхідно призначити більш суворе покарання, на призначення якого уповноважений тільки суддя.

Переважна більшість справ про адміністративні правопорушення розглядається світовими суддями. Судді арбітражних судів розглядають справи про адміністративні правопорушення, вчинені юридичними особами, а також індивідуальними підприємцями. До підсудності гарнізонних військових судів належать справи про адміністративні правопорушення, вчинені військовослужбовцями і громадянами, призваними на військові збори. До підсудності суддів районних судів віднесено справи, за якими провадження здійснюється у формі адміністративного розслідування, і справи, за які призначаються більш суворі види адміністративного покарання, наприклад адміністративний арешт.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Виробництво по справах про адміністративні правопорушення: види, терміни, докази
Виробництво по справах про адміністративні правопорушення: заходи процесуального забезпечення
Виробництво по справах про адміністративні правопорушення: поняття, зміст, процесуальні особливості
Міри забезпечення виробництва по справі про адміністративні правопорушення
Посадові особи органів виконавчої влади як суб'єкти адміністративної юрисдикції у справах про адміністративні правопорушення
Суб'єкти адміністративного права, форми і методи їх діяльності
Мировий суддя, його місце і роль у системі судів загальної юрисдикції
Адміністративно - юрисдикційні провадження
Суб'єкти адміністративного процесу
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси