Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Регіональна економіка
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Харчова промисловість

Харчова промисловість, будучи складовою частиною АПК країни, займає третє місце в структурі промисловості Росії. Обсяг продукції у виробництві харчових продуктів і тютюну - 2,77 трлн. руб. (2009), в тому числі у виробництві харчових продуктів - 2,626 трлн. руб.; виробництві тютюнових виробів - 148 млрд руб.

Вона забезпечує більше половини продовольчого обороту країни, налічує понад 30 підгалузей, що об'єднують понад 23 тис. підприємств. В останні роки було утворено велику кількість нових підприємств. Багато великі підприємства галузі у процесі акціонування утворили декілька більш дрібних. До складу галузі входять хлібопекарська, м'ясна, молочна, цукрова, масложирова, кондитерська, пиво-безалкогольна, борошномельно-круп'яна промисловість.

Для харчової промисловості характерний значний ріст виробництва, що і дозволило галузі вийти на третє місце в структурі промислового виробництва Росії. Вона інвестиційно приваблива, оскільки відрізняється невисокою капіталоємністю і короткими термінами окупності. В країні стійко функціонують такі компанії, як "Нестле Росія", "Крафт Фудс Рус", і "Данон індустрія" - по виробництву кондитерських виробів, кави, дитячого харчування, "Пепсіко Холдингу" і "Кока-Кола Ейчбіси Євразія" - з виробництва газованих напоїв, "Пивоварна компанія Балтика", "САН Інбев" і "Об'єднані пивоварні Хейнекен" - пивоварні, "Юнімілк" - молочна, "Черкізово" - великий виробник, і переробник м'яса птиці і свинини, "Синергія" - лікеро-горілчана, "Орімі Трейд" - чайна, "Філіп Морріс Сейлз енд Маркетинг", "Група БАТ Росія" - тютюнові, і ін. Вони входять в рейтинг 400 найбільших компаній Росії поряд з паливно-енергетичними, металургійними і т. д.

У харчовій галузі за останні роки модернізована велика частина устаткування, значно зріс асортимент і якість виробів. Російські виробники міцно закріпилися на внутрішньому ринку. Підприємства харчової промисловості часто помітно перевершують провідні компанії російської промисловості і по динаміці розвитку, продуктивності праці, і лише трохи поступаються їм в рентабельності.

Реформи в ЛИК. Діяльність в АПК регулюється законодавством. У 2008 р. був прийнятий федеральний закон "Про розвиток сільського господарства". Розроблені та реалізуються "Державна програма розвитку сільського господарства та регулювання ринків сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства на 2008-2012 роки", ФЦП "Соціальне розвиток села до 2013 року", "Збереження та відновлення родючості грунтів земель сільськогосподарського призначення та агроландшафтів як національного надбання Росії на 2006-2010 роки і на період до 2013 року"". Велике значення в аграрній політиці приділяється інституціональних перетворень, реформування відносин власності. Частка державного сектора скоротилася до 10%, інша частина припадає на підприємства, засновані на приватній власності на землю і майно. Зміна відносин власності створило умови для розвитку нових форм господарювання: акціонерних товариств відкритого та закритого типів, товариств з обмеженою відповідальністю, змішаних товариств, колективних сільськогосподарських підприємств, сільськогосподарських виробничих кооперативів, селянських (фермерських) господарств, асоціацій селянських (фермерських) господарств, товариств і кооперативів. 55% їх загальної кількості припадає на підприємства акціонерного типу (акціонерні товариства і товариства), 45% - підприємства кооперативного типу (виробничі кооперативи, колективні сільськогосподарські підприємства).

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Лісозаготівельна промисловість
Адміністративне управління та адміністративно-правове регулювання в галузі промисловості і торгівлі
Целюлозно-паперова промисловість
Текстильна промисловість
Учасники сертифікації харчових продуктів
Правила проведення сертифікації харчових продуктів і продовольчої сировини
Вплив вражаючих факторів на продовольство і харчова сировина
Критерії вибору схем сертифікації харчових продуктів
Вимоги до харчових продуктів
Знезараження харчової сировини, води, напівфабрикатів та готової продукції
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси