Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Світова економіка
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Державний бюджет: податки, державні доходи і витрати

Головним інструментом державного регулювання економіки США служать державні бюджети всіх рівнів влади. Механізм державних фінансів США побудований на цій тріаді адекватної державної влади і передбачає три ступені її організації: федеральний бюджет, бюджети штатів і бюджети місцевих органів влади. Основне джерело ресурсів бюджету - це податки в прямих і непрямих формах. Близько 60-61% загальнодержавних витрат покривається федеральним бюджетом, а 39-40% - бюджети штатів і місцевих органів влади. США - федеральна держава, її конституція поділяє функції та повноваження державної влади між федеральним урядом і урядами штатів. Як федеральний уряд, так і уряди штатів користуються конституційним правом прийняття податків. У зв'язку з цим історично склалися традиційно самостійні федеральна бюджетна та податкова системи на певному рівні і рівні штатів.

Податки

Основне джерело формування бюджету в США - це податки. Населення США сплачує три види прибуткового податку: федеральний, штатний і місцевий; два види майнового податку, а також універсального "акцизу" - штатний і місцевий. Наприклад, в ціні ряду товарів широкого вжитку (тютюнові, і вино-горілчані вироби, пальне) міститься п'ять видів акцизу (федеральний акциз, штатні та суміжні, універсальні та специфічні акцизи). Специфічні акцизи стягуються на окремі товари на відміну від загальної, або універсальної, акцизу (загального податку з продажів, яким обкладаються всі види товарів і цілий ряд послуг). Деякі податки стягуються тільки федеральним урядом (мита) або тільки урядами штатів і місцевими органами влади (поимущественные податки та універсальні акцизи).

Основне місце в податковому механізмі федерального уряду належить прибутковим податками, а в податкових механізмах штатів - універсальним і специфічними акцизами, в місцевих органах влади - поимущественному податку. При цьому понад 70% всіх податкових надходжень дають прямі податки. В прямих податках велику питому вагу займають федеральні податки з доходів - понад 40%. Податковий дохід розподіляється приблизно таким чином: 46% - федеральні податки; 35% - податки штатів; 13% - податки місцевих органів влади.

До прямих податків належать: прибуткові і поимущественные податки, податки з спадків і дарувань, а також внески на соціальне страхування, що сплачуються працівниками безпосередньо із заробітної плати (заробітку).

До непрямим податках ставляться: федеральні мита, різноманітні акцизи, збори з транспортних засобів, внески підприємців на соціальне страхування, оскільки вони включаються в основному в собівартість продукції і їх фактичними платниками є покупці.

За ступенем пропорційності до оподатковуваної суми податки поділяються на прогресивні - зростають більшою мірою, ніж оподатковувана сума, і регресивні - збільшуються відносно повільніше. Останні більшою мірою пов'язані з непрямим оподаткуванням. На всіх рівнях влади стягуються: індивідуальні прибуткові податки; податки з прибутків корпорацій; податки та внески у фонди соціального страхування; податки на спадщину та дарування; акцизи (табл. 13.4).

Таблиця 13.4

Частка різних видів податкових надходжень у доходній частині бюджетів штатів, 2003-2008 рр.*

Вид податку

Частка, %

Загальний податок з продажу

37,5

Прибутковий податок населення

24,3

Податок на прибуток корпорацій

5,3

Акциз на пальне

4,7

Податок на власників автотранспорту

2,5

Поимущественный податок

1,8

Акциз на тютюн

1,3

Податок з спадків і дарувань

1,0

Акциз на спиртні напої

0,7

* Джерело: Statistical Abstract of the United States, 2010.

Ставки прибуткового податку в штатах в порівнянні зі ставками федерального прибуткового податку з населення невисокі, їх прогресія досить незначна (для порівняння зазначимо, що ставки федерального прибуткового податку з населення для самотнього платника податку з кінця XX - початку XXI ст. складали: 15% - для річних доходів менше 25 750 дол.; 18% - для доходів 25 750-62 450 дол.; 31% - для доходів 62 450-130 250 дол.; 36% - для доходів 130 250-283 150 дол., 39,6% - для доходів понад 283 150 дол. Оподаткування доходів населення в штатах проводиться за єдиною схемою, але ставки та величина пільг різні в різних штатах. Так, мінімальні ставки становлять у середньому 2-4%, максимальні - 10-12%, середня ставка істотно нижче - 6-7%.

Відмінності між податками на різних рівнях полягають в порядку визначення оподатковуваної суми, величиною ставок і питомій вазі в сукупних бюджетних надходженнях. Наприклад, тільки у федеральний бюджет поступають митні збори. Штати і місцеві органи стягують податки з роздрібного продажу більшості товарів; місцеві органи влади стягують податок на рухому і нерухому власність. Штати і місцеві органи влади стягують податки з тих суб'єктів та об'єктів, які обкладаються федеральним урядом: прибутковий податок з населення і велика частка акцизів.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Державний бюджет: доходи і витрати
Державний бюджет, видатки, податки
Розрахунки по платежах у бюджет і державні позабюджетні фонди
Видатки державного бюджету
Вплив державних витрат і податків на домогосподарства.
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси