Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Державна служба
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Спеціальні школи підготовки державних службовців

Підготовка управлінських кадрів - справа державної ваги. Воно здійснюється у розвинених країнах через спеціальні школи управління. У Російській Федерації, за свідченням професора А.с Турчинова1, понад 100 навчальних закладів мають ліцензію на підготовку фахівців з вищою освітою за спеціальністю "Управління персоналом". У Переліку напрямів підготовки (спеціальностей) вищої професійної освіти, затвердженому наказом Міносвіти РФ від 12 січня 2005 року № 42, найменування напряму 080505 "Управління персоналом" з одержуваної кваліфікацією "Менеджер" включено чомусь в розділ 080000 "Економіка і управління", а терміни "державне управління", "адміністрація" і "адміністратор" вилучені з цього класифікатора взагалі.

Торкаючись співвідношення фахівців і політиків", можна зазначити, що політики обираються населенням і виконують роль зв'язку мас з апаратом держави. У той час як вести господарство держави можуть тільки кваліфіковані особи. Талант А. Н. Косигіна керувати державою - це добре. Але суспільство не має розраховувати на випадкових геніїв, воно повинно готувати ритмічно працюючих фахівців управління. Викладене дозволяє стверджувати, що державна служба в силу поділу праці в державі вимагає фахівців, а не випадкових осіб. І якщо в системі видобутку, як казав в XIX столітті Президент США Джексон, всі посади настільки прості, що будь-який громадянин з ними впорається, або відомий вислів, що в комунізмі будь-яка кухарка буде керувати державою, то в даний час світ і Російська Федерація страждають від некомпетентності та безвідповідальності державного апарату. Виправлення недоліків сучасної організації державного апарату може бути зроблено тільки на шляху професіоналізації державного апарату під контролем суспільства.

Вперше думка про необхідність створити школу, яка готувала кадри для державного адміністративного апарату, виникла у Франції в 1848 р.. коли була створена Національна адміністративна школа, що проіснувала один рік. У 1945 р. Тимчасовий уряд, який очолював генерал Де Голль, видав декрет, згідно якому ґрунтувалася Адміністративна школа з завданням готувати кадри для роботи в Державній Раді Франції, для дипломатичної кар'єри, для державної фінансової інспекції, для префектур та інших державних служб. У 1993 р. Адміністративна школа в зв'язку з політикою децентралізації була частково перекладена з Парижа до Страсбурга. 7о відсотків її випускників працюють на державній службі.

Адміністративну школу останнім часом багато критикують. У першу чергу відзначається своєрідна кастовість: учні складають когорту людей, яка займає ключові пости в адміністрації Франції. Ця Когорта складається поступово, і потрапити до неї вкрай важко. З одного боку, добре було б. якби учень Школи до вступу вже мав досвід адміністративної роботи, але з іншого боку, з віком формуються політичні переконання, і вони можуть вплинути на прийняття того чи іншого рішення, а Державна Рада повинен керуватися тільки державним інтересом, повинен бути неупередженим.

В країні повинна існувати система, яка готувала кадри для роботи в державній адміністрації. У всіх країнах такі структури існують. Адміністративну школу Франції порівнюють з Вищою партійною школою, яка існувала в СРСР. Порівняння виправдане тільки тим, що в житті суспільства обидві Школи виконували однакову функцію. Приватні навчальні заклади в принципі не можуть готувати державних службовців, тому слава Стенфордського університету в США або Оксфордського і Кембриджського університетів у Великобританії не може замінити необхідність державного підходу до суспільних справ, без нальоту приватного інтересу. Приватний інтерес - це лобізм, вплив на державні справи з боку уповноважених державою осіб Це одна з різновидів системи видобутку.

У Бразилії спробували перейняти досвід французької Національної адміністративної школи. У 1986 р. Міністерство управління в рамках проводилася тоді адміністративної реформи створило Національну школу публічної адміністрації (ЕНАП). Завданням спеціальної школи адміністрації було рішення проблем: забезпечення адміністративної наступності, ліквідації блатного втручання в публічну адміністрацію і необхідності надати більшу прозорість і технічне якість процесу формулювання публічної політики. Призначення на посаду і зайняття посади кар'єрним Урядовим керуючим ставилася в залежність від закінчення цих курсів з хорошими оцінками, в рамках подібних традицій міжнародних урядових шкіл, і від авторитетних бразильських установ, таких як Итамарати (дипломатична школа) і Школа посадових осіб Збройних Сил.

Урядовими керуючими є федеральні цивільні службовці, які підпадають під розряд фахівців публічної політики та урядових адміністративних фахівців, перелік яких затверджений Законом № 7.834 від 6 жовтня 1989 р.. для роботи в області формулювання, імплементації та оцінки публічної політики, а також керівництва і співробітництва у вищих ешелонах всієї федеральної адміністрації Бразилії. Є 960 посад федеральної публічної адміністрації, з яких близько 230 заповнюються урядовими керуючими.

Однак адміністративні реформи цього періоду не являють собою послідовних стратегічних пропозицій для забезпечення держави штатом менеджерів і радників, здатних планувати і проводити публічну політику компетентно, без впливу блату (клиентизма), хабарництва і втручання приватного інтересу. Основний упор був зроблений на оплату урядових керівників, початкові рівні заробітної плати були встановлені (без урахування додаткових) як подвійні по відношенню до вищого рівня працівників федеральної адміністрації та Плану посадової класифікації. Однак інфляція призвела до того, що кар'єра урядових керуючих виявилася забезпеченого такою заробітною платою, яка зробила це перевага недостатнім для того, щоб кар'єра публічної служби стала однією з найбільш привабливих.

В Аргентині функції школи адміністраторів виконуються Національним інститутом публічної адміністрації. Мотиви створення Корпусу урядових адміністраторів викладені у декреті Президента Аргентинської Нації № 2098/87 від 30 грудня 1987 р. "Національна публічна адміністрація", яким затверджено Статут і Реєстр Корпусу урядових адміністраторів. Стаття 2 цього декрету уповноважує Секретаріат публічної служби Президентства Нації підписувати договори з провінціями і муніципалітетами з метою врегулювання умов вступу агентів цих організмів у програми підготовки, засновувані в якості реквізиту для включення в Корпус урядових адміністраторів.

У Російській Федерації першим про необхідність підготовки фахівців управління в противагу "комуністичним" ідеями відмирання держави і управлінських кадрів оголосив в журналі "Комуніст" Голова Ради Міністрів СРСР М. А. Тихонов. Була створена Академія державної служби СРСР. В даний час діє Положення про порядок та умови участі російських освітніх установ у конкурсному відборі для здійснення підготовки управлінських кадрів для організацій народного господарства Російської Федерации1. Але одночасно взято курс на підготовку кадрів для державної служби

Російської Федерації іноземними вихователями за кордоном. Постановою Уряду Російської Федерації від 19 січня 1998 р. № 44 затверджено Положення про порядок забезпечення роботою фахівців, підготовлених у відповідності з Державним планом підготовки управлінських кадрів для організацій народного господарства Російської Федерації, і Типовий контракт з фахівцем, підготовленим згідно з Державним планом підготовки управлінських кадрів для народного господарства Російської Федерации1. Тобто є химерне поєднання адміністративних реформ капіталістичного зразка з плановим розподілом фахівців радянського періоду. При такому положенні російських реформаторів чекає доля їх бразильських колег.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

ОСНОВИ ЗАГАЛЬНОЇ І СПЕЦІАЛЬНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ. СПОРТИВНА ПІДГОТОВКА
Статус державного службовця
Регулювання правового становища державного службовця
Відпустка державного службовця
"Нова" історична школа Р. Шмоллера: етична економія і катедер-соціалізм
Основні поняття державної служби і принципи службової поведінки державних службовців
Відповідальність державних службовців
Класифікація державних службовців
Види відповідальності, що застосовуються до державних службовців
Державна посада. Класифікація державних службовців
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси