Меню
Головна
 
Головна arrow Маркетинг arrow Реклама і зв'язки з громадськістю
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Порядок погодження місць розповсюдження реклами на вулично-дорожній мережі наступний

1. Узгодження розміщення реклами на вулично-дорожньої мережі здійснюється підрозділами організації руху і дорожньої інспекції Державтоінспекції.

2. Для прийняття правильного рішення щодо можливості поширення реклами необхідно вимагати від рекламодавця або особи, що діє за його дорученням, наступну документацію.

2.1. Заявка па розміщення реклами па вулично-дорожньої мережі, що має розділи:

o відомості про рекламодавця (назва, адреса, телефон);

o адреса місця передбачуваного розповсюдження реклами (№ км дороги, вулиця, № будинку);

o формат реклами;

o кількість рекламних засобів;

o передбачуваний спосіб розміщення реклами;

o необхідний час розповсюдження реклами;

o відомості про організацію, яка буде експлуатувати даний рекламний засіб (при необхідності - копія договору на її експлуатацію).

2.2. Кольорове ескізне зображення рекламного засобу.

2.3. Масштабна схема розміщення рекламного засобу у плані щодо елементів дороги (вулиці), із зазначенням на ній найближчих до місця передбачуваної установки технічних засобів організації дорожнього руху.

2.4. Фотографії місця передбачуваної установки реклами (2 шт.), зроблені з висоти 1,2 м над проїзною частиною, лінія візування повинна бути паралельна поздовжньої осі дороги (вулиці). На одній з фотографій у відповідному масштабі вказується контур рекламного засобу.

2.5. Копії матеріалів зберігаються в підрозділі, який видав погодження, до моменту демонтажу рекламного засобу.

Результати розгляду заявок заносяться в журнал погоджень ГИБДД. При появі обставин, що роблять неможливим перебування рекламного засобу в узгодженому місці раніше, відповідна інформація передається в орган, що видав дозвіл на поширення реклами, дається припис рекламорозповсюджувача про необхідність її демонтажу у встановлені терміни.

6. Indoor-реклама (індор-реклама) - новий напрям рекламного ринку Росії. Це реклама, розташована всередині приміщень, як правило, використовується всередині торгових центрів, магазинів, супермаркетів, але зараз indoor-реклама знайшла більш широке застосування. Сьогодні вона також використовується в кінотеатрах, розважальних центрах, аеропортах, автобусах, бизнесцентрах та ін. Цей вид реклами допомагає визначитися у виборі тієї чи іншої продукції, послуги, а головне, неминуче привертає увагу покупця. Всім цим вимогам відповідає реклама па моніторах. В умовах розвитку ринкових відносин виникає необхідність нових засобів рекламних комунікацій з споживачем, які будуть носити багатофакторний характер і виявляться більш ефективними.

Види indoor-реклами

1. Плазмові панелі, екрани і LCD-монітори. Такі екрани транслюють рекламні повідомлення (відеоролики) в сукупності з актуальною інформацією.

2. Дистрибьютивная реклама (від англ. distribution - поширення, роздача) - вид реклами, при якому друкована рекламна продукція (візитки, буклети, флаєри) певним способом безкоштовно розповсюджується серед потенційних клієнтів.

3. Реклама в ліфті. Стікери у ліфтах та на інформаційних дошках. Згідно з маркетинговими дослідженнями, вплив ліфтової реклами протягом семи днів, що за статистикою становить 14 переглядів, є достатньою для усвідомленого запам'ятовування рекламної інформації, при цьому виключається можливість формування негативної асоціації, образу "набридання або марності" з фірмою або товаром, що рекламується.

4. Платіжні термінали. Впровадження в програмну оболонку термінала дозволяє вести діалог зі споживачем. Користувач, відгукнувшись на рекламне повідомлення (натиснувши на розміщений на основному моніторі термінала рекламний банер), переходить на сторінки, присвячені тому чи іншому продукту (послузі). Він може здійснити вибір тарифу, ввести контактну інформацію, зареєструвати коди акцій стимулювання збуту та вчинити інші дії, передбачені механікою проекту.

5. Світлові короби, лайтбокси та дисплеї. Це найпоширеніший вид indoor-реклами. Світлові короби, встановлені в торгових центрах і магазинах в безпосередній близькості від проданих товарів, ефективно доносять інформацію до цільового споживача.

Переваги:

o широке охоплення цільової аудиторії (в середньому 8-50 тис. відвідувачів щоденно);

o своєчасність (впливає на людину, готового до тієї чи іншої купівлі);

o динамічний візуальний ефект, найбільш повно впливає на споживача в місцях продажу і привертає його увагу (для TV-реклами);

o позитивне ставлення самих споживачів до даного виду реклами - вона швидше розважає під час очікування, інформує і не викликає роздратування;

o можливість проведення як локальних, так і короткострокових чітко націлених кампаній (можливо вибіркове розміщення реклами в окремих організаціях в певний час);

o висока відвідуваність бізнес-центрів, готелів та інших громадських організацій, а отже, більш високий дохід;

o інформування покупців про промоакціях, розпродажі, знижки і т. д.

Ефективна робота indoor-TV полягає в наступному:

o збільшення обсягів продажів рекламованих товарів і послуг;

o широкі можливості для різних рекламних бюджетів;

o незвичайна динамічна презентація товару;

o впізнаваність торгової марки;

o створення сприятливого іміджу рекламованих товарів і послуг;

o спонукання споживача до здійснення первинних і вторинних покупок;

o максимальна наближеність до цільової аудиторії.

7. Реклама на транспортних засобах та транспортних спорудах.

Переваги:

o гнучкість;

o висока частота повторних контактів;

o відносно невисока вартість. Недоліки:

o відсутність вибірковості аудиторії;

o обмеження творчого характеру.

Розміщення реклами на автомототранспортних засобах (АМТС) допускається на підставі договорів рекламодавця (рекламорозповсюджувача) з власниками АМТС або з особами, що володіють речовими вдачами на автомототранспортні засоби, якщо законом або договором не передбачено інше стосовно осіб, що володіють речовими правами на це майно.

На автомототранспортних засобах реклама може бути розміщена тільки в наступних місцях:

o на боковинах кузовів автобусів до лінії вікон;

o на бічних поверхнях кузовів (в тому числі фургонів) вантажних (вантажопасажирських) автомобілів (крім автомобілів з похилими білими смугами на боргах), причепів та напівпричепів до автомототранспортным засобів;

o на паливних баках і кришках інструментальних ящиків мотоциклів;

o на дверях (крім задніх, бічних поверхнях крил легкових автомобілів і мікроавтобусів.

Установка рекламних щитів, табличок, світлових табло і т. п. па автомототранспортні засоби не допускається.

Реклама повинна бути укладена в рамки контрастного кольору, її площа не повинна перевищувати 50% від пофарбованої поверхні кузовних деталей АМТС, на яких вона нанесена.

Забороняється використання реклами на автомототранспортних засобах, що мають цветографическую забарвлення, виконану у відповідності з ГОСТ Р 50574-93 "Автомобілі, автобуси та мотоцикли спеціальних та оперативних служб. Кольорографічні схеми, розпізнавальні знаки, написи, спеціальні світлові і звукові сигнали. Загальні вимоги".

Не допускається:

o встановлювати на автомототранспорт в цілях реклами зовнішні світлові прилади, що не передбачені заводом - виробником транспортного засобу, а також використовувати в цих цілях зовнішні світлові прилади, встановлені на транспортних засобах у відповідності з вимогами ГОСТ 8769 "Прилади зовнішні світлові автомобілів, автобусів, тролейбусів, тракторів, причепів і напівпричепів. Кількість, розташування, колір, кути видимості";

o наносити на автомототранспортні засоби рекламу, яка зображення, кольору, місця розташування і т. д. має схожість з кольорографічними схемами забарвлення транспортних засобів спеціальних та оперативних служб.

Контроль за розміщенням зовнішньої реклами на автомототранспортних засобів, а також видача розпоряджень про обмеження та заборону розповсюдження реклами на автомототранспортних засобах здійснюється підрозділами ДАІ на місцях або вищестоящими органами внутрішніх справ суб'єктів РФ при реєстрації (перереєстрації), проведення державного технічного огляду автомототранспортних засобів і на лінії.

Для забезпечення передбачених Законом про рекламу повноважень контролю за розміщенням реклами на АМТС необхідно від власника АМТС або особи, що діє за його дорученням, зібрати наступну документацію:

o договір з рекламодавцем, укладений та оформлений згідно з вимогами Цивільного кодексу РФ;

o зображення і схему нанесення реклами на АМТС;

o перелік АМТС (із зазначенням їх державних реєстраційних знаків), на яких планується нанесення реклами.

8. Пряма поштова реклама.

Переваги:

o вибірковість аудиторії;

o відсутність реклами конкурентів у відправленні;

o особистісний характер.

Недоліки:

o відносно висока вартість. Оскільки витрати на рекламу включаються в собівартість товару, вони або збільшують його ціну, або знижують прибутковість комерційної роботи. Тому важливо, максимально збільшуючи число рекламних контактів із потенційними покупцями, знижувати до мінімуму витрати на кожен такий контакт.

9. Мультимедійна презентація проекту (CD-ROM і CD-візитка). Є ефектним і економічним рекламним інструментом. Вона володіє рядом переваг перед іншими рекламно-інформаційними засобами:

o великі презентаційні можливості (сучасне програмне забезпечення дозволяє оперувати величезними масивами інформації, розміщувати на компакт-диску високоякісні відеоматеріали, велика кількість слайдів, анімованих елементів, 1рафической інформації, давати аудиоподдержку зображення, що дає можливість вибудувати ефектну презентацію проекту);

o широкі функціональні можливості: продумана режисура диска, створення авторських програм під конкретні завдання презентації забезпечує економні режими робіт з інформацією (контекстний пошук, пошук за заданими параметрами в прайс-листах, каталогах і т. д., різні види структурування інформації);

o можливість актуалізації інформації (інформація може періодично оновлюватися, що при незначних фінансових витратах створює новий інформаційний продукт);

o дешевизна тиражування, простота розповсюдження.

Стандартна структура СD-RОМ/CD-візитки рекламного проекту включає в себе:

o презентаційні матеріали продукту/послуги/компанії;

o каталог продуктів/послуг з різними системами пошуку і структуризації інформації (алфавітний, товарний, тематичний, географічний рубрикатори тощо);

o плани експозиції/географії (з можливістю візиту па сайті, за адресою, на виставкові стенди учасників і ін);

o інформацію про діловій програмі та інших проектах;

o інфраструктурний блок. Презентація може включати в себе:

o галузеві довідкові бази, систематизовані законодавчі бази;

o експертні огляди ринку;

o інші довідкові матеріали, що представляють інтерес для користувача (путівники по мережі Інтернет, карти тощо);

o соціологічні дослідження;

o розширений інфраструктурний блок (інформація про місто, транспорт, обслуговування і т. д.);

o історія проекту (статистика, динаміка ринку та ін).

В мультимедійну презентацію проекту можуть увійти такі види.

1. Відеофільми. Презентаційний фільм, відео, інтерв'ю зі значимими для галузі/ринку особами, показ окремих об'єктів (наприклад, об'єкти інфраструктури), сюжетів.

2. Фотоматеріали та слайди. Високоякісні фотоматеріали та рекламні модулі можуть використовуватися як ілюстративний матеріал до текстової інформації, а також можуть лягти в основу слайд-шоу. Змінюються в автоматичному режимі фотокадри, що супроводжуються звуковим рядом і музикою, економічне і наочний засіб презентації. Рекламні заставки можуть бути задані в режимі вибіркового або примусового перегляду. Можливе збільшення/зменшення масштабу ілюстративного матеріалу (фотографій і слайдів).

3. Текстова інформація. У компакт-диск можуть увійти величезні масиви текстової інформації, структурованої за заданими параметрами. Структура пошуку інформації задається "деревом" компакт-диска - системою робочих фонів (інтерфейсів), що містять функціональні кнопки. Можливе створення системи "help", коли окремі слова, які отримують у тексті маркування, можуть бути розшифровані і деталізовані.

4. Графічна інформація. У компакт-диск можуть увійти різні види графічної інформації: графіки, схеми, креслення. Ці графічні способи представлення інформації можуть бути посилені звуковим рядом або показані в динаміці (елементи анімації або слайд-шоу).

5. Елементи анімації. Дуже ефектним елементом презентації компанії є її фірмова заставка. Вона може являти собою тривимірну та двовимірну анімацію знака та заголовного тексту, а також може бути відеорядом з елементами анімації, що супроводжується звуковою підтримкою. Анімований логотип може бути також розміщено на тлі робочого інтерфейсу.

6. Звуковий супровід. Статичне і динамічне зображення можуть супроводжуватися аудиоподдержкой (диктор, музичний супровід, шумове оформлення кнопок і фонів).

7. Параметровые підпрограми. Можливо створення програм, які забезпечують роботу з масивами інформації, структурованої за певними параметрами. Це, наприклад, прайс-листи фірм, товарні каталоги, географічні каталоги і т. д.

8. Переклад інформації на іноземні мови. Вся інформація, що міститься в CD, може бути перекладена на іноземні мови, що збільшує рекламні можливості компакт-диска для просування на міжнародних ринках.

9. Інтеграція з системою Інтернет. Продукт може мати прямий вихід в Інтернет, що підвищує його функціональну значимість (наприклад, з каталогу компаній - учасників виставки можна вийти на їхній сайт в Інтернеті).

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Канали поширення реклами
На користь реклами можна призвести такі аргументи
Продаж реклами в каналах розповсюдження
Надання земельних ділянок з публічної власності з попереднім погодженням місць розміщення об'єктів будівництва
Надання земельних ділянок з публічної власності без попереднього узгодження місць розміщення об'єктів будівництва
Основні види реклами та рекламних засобів
Зовнішня реклама
Основні напрямки створення ефективної інтернет-реклами
Реклама в системі масових комунікацій
Використання відомих образів у рекламі
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси