Меню
Головна
 
Головна arrow Менеджмент arrow Управлінське консультування
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Проектне консультування

Таке консультування відрізняється цільовою спрямованістю. Воно являє собою створення конкретних проектів у певній сфері внутрішньофірмової, наприклад маркетинговий проект виходу фірми на ринок з створенням мережі магазинів або проект технічного переозброєння підприємства.

Проектне консультування дозволяє акумулювати ресурси в одному напрямку, здійснювати цільової консалтинг, планувати результати і в максимальній мірі забезпечувати їх досягнення.

Проектне консультування включає основні етапи:

1. Складання замовником завдання на проект, в якому відображаються його основні потреби, вимоги, умови та обмеження.

2. Поетапна підготовка проекту із залученням у цей процес фахівців клієнта і подальша його складання.

3. Надання необхідних консультацій для реалізації проекту.

4. Участь у реалізації проекту в тій мірі і на тих етапах, які визначив клієнт.

Таким чином, проектне консультування, насамперед, включає проектні роботи, а потім - консультування клієнта на етапі розробки проекту і його реалізації.

Використання проектного консультування доцільно в наступних випадках:

1. Ставиться для реалізації завдання, яка по цілям, величиною необхідних ресурсів, складності, тривалості виконання являє собою проект - інвестиційний, інноваційний, маркетинговий, виробничий та ін.

2. У фірмі відсутній досвід реалізації такого проекту, немає необхідних фахівців, інформаційного забезпечення та ін.

3. Проект може бути виконаний своїми силами, але необхідно оптимізувати виконання проекту, знизити ризики, внести новизну.

Необхідно врахувати, що проектне консультування буде ставитися до управлінського тільки в тому випадку, коли воно містить управлінську складову.

Навчальне консультування

При навчальному консультуванні консультант не тільки збирає ідеї, аналізує рішення, але і підготовляє ґрунт для їхнього виникнення, надаючи клієнту відповідну теоретичну і практичну інформацію у формі лекцій, семінарських занять, тренінгів, ділових ігор, навчально-практичних посібників, конкретних ситуацій (кейсів) і т. д. Роль клієнта полягає у формуванні запиту на навчання, усвідомлений вибір цілей, програми і форми навчання, навчальних груп.

Навчальне консультування включає в себе наступні заходи:

1. Стандартна програма - клієнт вибирає семінари, ділові ігри та інше з консультантом запропонованого переліку.

2. Спеціально адаптована програма - проблематика визначається підприємством, консультант розробляє програму і вибирає форму навчальних заходів.

3. Спеціально сформована група - консультант проводить спеціальні заходи щодо формування навчальної групи, розробляє вимоги до учасників навчальної групи і проводить відбір, використовуючи спеціальні методи, такі як анкетування, співбесіда, ділові ігри, аналіз особистих справ та ін.

4. Підготовка учасників до групової роботи для підвищення ефективності та результативності навчальних заходів, особливо спрямованих на вирішення практичних завдань бізнесу і пов'язаних з обговоренням і пошуком рішень, консультант проводить тренінги з розвитку комунікативних навичок, навичок прийняття колективних рішень.

5. Навчання методикам та інструментарію вирішення завдань. При цьому завдання консультанта - передати вміння і навички використання власного інструментарію і технологій фахівцям компанії таким чином, щоб при його відсутності вони могли самостійно вирішувати завдання такого ж рівня складності.

6. Повне занурення учасників у проблематику. Цей захід проводиться для того, щоб в максимально стислі терміни навчальна група освоїла мінімально необхідний обсяг інформації, вирішила поставлені завдання або виробила необхідні рішення; як правило, закінчується ескізним проектуванням будь-яких змін та інновацій.

Навчальне консультування можна розглядати як форму впровадження знань в економічну діяльність, альтернативну такій традиційній формі навчання. Перевагою консультування є його конкретно-індивідуальний, "штучний" підхід. При цьому знання, якими володіють консультанти, трансформуються так, щоб вирішити конкретні проблеми того чи іншого підприємства. При навчанні ж знання в області менеджменту, економіки, права і т.д. передаються менеджерам у загальній формі і потім уже застосовуються ними на практиці.

Позитивні сторони того й іншого способу передачі знань поєднуються в навчальному і процесному консультуванні.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Експертне, процесне, проектне, навчальне консультування та їх особливості
Організаційно-економічні основи проектування послуг процесного консультування
ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ КОРЕКЦІЇ
Консультування в соціальній роботі
Оцінка вартості проектно-вишукувальних робіт
Експертне, процесне, проектне, навчальне консультування та їх особливості
Методика формування прибутку при наданні платних послуг навчального консультування
ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ КОРЕКЦІЇ
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси