Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Мікроекономіка в питаннях і відповідях
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Лекція 5. ПОВЕДІНКА СПОЖИВАЧА У РИНКОВІЙ ЕКОНОМІЦІ

Сутність, типи і структура економічної поведінки споживача

Будь-яка економічна система в тій чи іншій мірі задовольняє потреби членів суспільства - в цьому сенс її існування. Але є і зворотна залежність: безперебійне функціонування економічної системи припускає наявність "людської" складової, яка визначається як економічна поведінка.

Економічна поведінка споживача багато в чому зумовлена економічною свідомістю. Воно опосередковано потребами, інтересами, ціннісними орієнтаціями людей, формують цілі трудової та соціальної діяльності і мотиви соціальної та економічної поведінки.

Під економічною поведінкою розуміється сукупність способів оволодіння матеріальними, фінансовими і грошовими засобами з метою реалізації індивідуальних актів вибору, мотиваційно спрямованих:

o на задоволення потреб;

o розвиток робочої сили як матеріальної основи адаптації людини;

o примноження свого добробуту;

o самореалізацію, самовдосконалення, набуття радості творчості, досягнення більшого контролю над зовнішніми обставинами.

Проблема або завдання, споживача - це спроба оптимального вибору благ.

Економічна поведінка споживача можна розглядати з позиції:

o найманого працівника;

o власника капіталу, або роботодавця;

o менеджера, або робочої сили, пов'язаної з процесами управління підприємницькою діяльністю.

Структура економічної поведінки споживачів може бути представлена наступним чином:

o раціональний споживач;

o споживач максимізує функцію корисності Щх);

o споживач обмежений у виборі наборів благ;

o споживач знає, як змінюються ціни в залежності від його вибору.

Фактори, що впливають на поведінку споживача

Поведінка споживача представляє суттєвий інтерес в ринковій економіці. Фактори, що впливають на поведінку споживача:

o розумне поведінка - типовий споживач прагне отримати за свої гроші "все, що можна", або, використовуючи спеціальну термінологію, максимізувати сукупну корисність. Інакше кажучи, він хоче придбати максимум товарів і послуг при мінімумі витрат;

o переваги - середній споживач має достатньо чітку систему переваг у відношенні товарів і послуг, пропонованих на ринку. Покупці чудово уявляють собі, яку граничну корисність вони отримають із кожної наступної одиниці різних продуктів, які можуть захотіти придбати;

o дохід споживача, або "бюджетне стримування", - грошовий дохід має обмежену величину, тому можна купити обмежену кількість товарів. За декількома винятками (Рокфеллери і король Саудівської Аравії) - всі споживачі відчувають на собі стримуючий вплив бюджету;

o ціни - оскільки величина доходу обмежена, а товари мають задані ціни, споживач не може купити все ті продукти, які йому хотілося б.

Людині доводиться підбирати таку комбінацію товарів та послуг, яка максимізувала б задоволення його потреб. У зв'язку з цим виникає питання: як йому вдається, не виходячи за межі свого бюджету, придбати саме ті товари і послуги, за допомогою яких він може досягти зазначеного ефекту? Відповідь на це питання лежить правило максимізації корисності.

У зв'язку з цим по-новому пояснимо дію закону попиту в ринковій економіці.

Перше пояснення: закон попиту можна пояснити за допомогою ефектів доходу та заміщення.

Ефект доходу вказує на те, що якщо ціна продукту падає, то купівельна спроможність споживача зростає. Він може дозволити собі купити більше даного продукту, не відмовляючи собі в придбанні яких-небудь інших товарів. Більш висока ціна призводить до протилежного результату.

Ефект заміщення виражається в тому, що при більш низькій ціні, скажімо, на каву, у споживача з'являється стимул придбати даний дешевий продукт замість відносно дорогих товарів-субститутів, наприклад чаю. Споживачі схильні заміняти дорогі товари більш дешевими.

Ефекти доходу і заміщення сполучаються і призводять до того, що у споживача виникає здатність і бажання купувати більшу кількість продукту по більш низькій ціні.

Друге пояснення: закон попиту можна пояснити за допомогою закону спадної граничної корисності. Щоб зрозуміти суть закону спадної граничної корисності, необхідно розглянути його складові частини.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

ПОВЕДІНКА СПОЖИВАЧІВ
Управління поведінкою споживачів
Вільна ринкова економіка
ПОВЕДІНКА СПОЖИВАЧІВ
Управління поведінкою споживачів
ПОВЕДІНКА СПОЖИВАЧІВ
Фактори, що впливають на поведінку покупців
Основні принципи та фактори поведінки споживачів
Фактори, що впливають на поведінку покупців на ринку підприємств
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси