Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Правознавство
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Страйк

Це тимчасовий добровільна відмова працівників від виконання трудових обов'язків (повністю або частково) з метою вирішення колективного трудового спору (ст. 398 ТК РФ). Конституцією РФ визнається право працівників на страйк як спосіб вирішення колективних трудових спорів.

Працівники або їх представники вправі приступити до організації страйку, якщо:

1) примирні процедури не привели до вирішення колективного трудового спору;

2) роботодавець ухиляється від примирних процедур, не виконує угоди, досягнутої в ході вирішення колективного трудового спору.

Участь у страйку є добровільною. Особи, що примушують працівників до участі або відмови від участі у страйку, несуть дисциплінарну, адміністративну, кримінальну відповідальність.

Представники роботодавця не має права організовувати страйк і брати в ній участь. Рішення про оголошення страйку приймається зборами (конференцією) працівників організації (філії, представництва, іншого відокремленого структурного підрозділу) за пропозицією представницького органу працівників, раніше уповноваженого ними на вирішення спору.

Після п'яти календарних днів роботи примирної комісії може бути одноразово оголошена годинний попереджувальний страйк, про яку роботодавець повинен бути попереджений у письмовій формі не пізніше ніж за три робочих дня. При проведенні попереджувального страйку очолює її орган забезпечує мінімум необхідних робіт (послуг). Про початок майбутньої страйку роботодавець повинен бути попереджений письмово не пізніше ніж за 10 календарних днів. Роботодавець попереджає про майбутній страйк службу по врегулюванню колективних трудових спорів. У період проведення страйку сторони колективного трудового спору зобов'язані продовжити вирішення цього спору шляхом проведення примирних процедур.

У відповідності зі ст. 55 Конституції РФ є незаконними і не допускаються страйки:

o у періоди введення військового або надзвичайного положення або особливих заходів; в органах і організаціях Збройних сил РФ, інших військових, воєнізованих та інших формуваннях і організаціях, що відають питаннями забезпечення оборони країни, безпеки держави, аварійно-рятувальних, пошуково-рятувальних, протипожежних робіт, попередження або ліквідації стихійних лих та надзвичайних ситуацій; в правоохоронних органах; в організаціях, безпосередньо обслуговуючих особливо небезпечні види виробництв або обладнання, на станціях швидкої і невідкладної медичної допомоги;

o в організаціях, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності населення, в тому випадку, коли проведення страйку створює загрозу обороні країни і безпеки держави, життю та здоров'ю людей.

За наявності колективного трудового спору страйк є незаконною, якщо вона була оголошена без урахування термінів, процедур і вимог, передбачених ТК РФ. Набрало законної сили рішення суду про визнання страйку незаконним підлягає негайному виконанню. Працівники зобов'язані припинити страйк і приступити до роботи не пізніше наступного дня після вручення копії зазначеного рішення суду органові, який очолює страйк.

У разі створення безпосередньої загрози життю і здоров'ю людей суд має право:

o відкласти неначавшуюся страйк на строк до 30 днів;

o почалася страйк призупинити на той самий строк. Участь працівника у страйку не може розглядатися як

порушення трудової дисципліни і підстава для розірвання трудового договору, за винятком випадків невиконання обов'язку припинити страйк.

До працівників, які беруть участь у страйку, забороняється застосовувати заходи дисциплінарної відповідальності. На час страйку за участь у пий працівниками зберігаються місце роботи і посаду. Роботодавець має право не виплачувати працівникам заробітну плату за час їх участі у страйку, за винятком працівників, зайнятих виконанням обов'язкового мінімуму робіт (послуг).

У процесі врегулювання колективного трудового спору, включаючи проведення страйку, забороняється локаут - звільнення працівників з ініціативи роботодавця у зв'язку з їх участю в колективному трудовому спорі чи у страйку (ст. 415 ТК РФ).

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси