Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Теорія організації
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Метод поділу за робочим змінах (вахтовий метод)

На більшості виробничих підприємств застосовується змінна робота, особливо на тих, де це необхідно за вимогами ринку або зумовлено характером самого виробничого процесу. Управлінські функції робочих змін відрізняються одна від одної в більшій чи меншій мірі. Робота поділяється на денні, вечірні та нічні зміни. Очолює роботу начальник зміни, який підпорядковується генеральному директору. Адміністрація кожної зміни мають свої функції і програму роботи, які можуть відрізнятися від інших управлінських одиниць, що залежить від специфічних умов роботи зміни і пропонованих вимог. Цей метод використовується при організації управління виробництвом.

Метод поділу за географічним положенням

У відповідності з цим методом кожна організація чи філія будь-якої організації розглядається як незалежна управлінська одиниця, що здійснює всі необхідні функції. Адміністративний поділ та розподіл робіт здійснюється виходячи з внутрішніх умов, без втручання центрального керівництва, крім випадків, коли вирішення певних питань входить до компетенції самої центральної адміністрації. До переваг цього методу відносяться наступні:

- організація роботи з урахуванням місцевих умов, що полегшує виконання роботи і підвищує якість;

- злагодженість і швидкість роботи філії;

- відсутність бюрократичних перепон, які характерні для рішення центральної адміністрації і ведуть до втрат часу та коштів;

- можливість просування керівників філій на більш високі посади.

Безсумнівно, що це найбільш підходящий метод при розподілі робіт за географічними районами. Проте крайнощі в застосуванні цього методу ведуть:

- до роздроблення функцій організації за філіями, що є причиною послаблення координації діяльності;

- зменшення ролі центрального апарату та його повноважень;

- втрати особливостей спеціалізації функцій на рівні всієї організації.

Поділ функцій за географічною ознакою більш підходить для формування зовнішніх торгових відділень. Наприклад, можна таким чином розділити зовнішньоторговельне відділення з ринків збуту в різних країнах з урахуванням специфіки ринку в кожній конкретній країні для даного товару.

Метод комбінованого поділу

По мірі укрупнення організації, збільшення її управлінських функцій, розширення масштабу діяльності застосування якогось одного методу стає недостатнім. В таких випадках застосовуються різні методи. При цьому використовують переваги кожного методу і, по можливості, уникають його недоліків, що забезпечує найбільш ефективне функціонування організаційної структури управління. Наприклад, одночасно з використанням методу поділу за етапами виробництва такі функції, як фінансова та постачання, перебувають у компетенції центральної адміністрації, яка вирішує їх на рівні всього підприємства.

Більшість сучасних фірм при формуванні організаційної структури управління використовують різні методи поділу, що дозволяє уникнути недоліків кожного методу окремо, ефективно використовувати їх переваги і проявляти більшу гнучкість при подальшому коригуванні цілей і стратегії підприємства, змін умов і т. д. Поділ організаційної структури будь-якої організації ґрунтується на таких методах, як поділ за географічним положенням, за видом продукції, за етапами виробництва, групам споживачів у відповідності з конкретними умовами підприємства. Це дозволяє використовувати наукові принципи побудови організаційних структур.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Метод поділу за виробленої продукції (за номенклатурою товарів)
Види поділу праці
Методи навчання на робочому місці
Метод поділу за виробленої продукції (за номенклатурою товарів)
Види поділу праці
Метод поділу за функціями
Метод поділу за виробленої продукції (за номенклатурою товарів)
Види поділу праці
Метод поділу за функціями
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси