Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Економіка підприємства
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Управління конфліктами в організації, на підприємстві. Дозвіл конфліктних ситуацій

Виробнича життя колективу неможлива без зіткнення ідей, життєвих позицій, цілей, як окремих його членів між собою, так і групи членів колективу з керівником. З одного боку, конфлікт - це сигнал того, що сталося щось недобре у відносинах між людьми, якісь розбіжності, з іншого - конфлікт, розбіжності дозволяють виявити хвора, слабка ланка в ланцюзі виробничих або особистісних відносин колективу організації.

Невміння розрядити конфліктну ситуацію, зрозуміти помилки і прорахунки в керівництві може стати причиною постійної конфліктної напруженості в колективі організації.

По способам і масштабами врегулювання (дозволу) конфлікти підрозділяються на антагоністичні, що супроводжуються непоступливістю і непримиренністю сторін, і компромісні, що допускають різноваріантність подолання розбіжностей, взаимосближения поглядів, інтересів, цілей.

Від ступеня гнучкості поведінки протиборчих сторін в антагоністичному або компромісному конфлікті залежать способи і масштаби його врегулювання. Конфлікт може бути вирішений повністю або частково і призвести до співпраці сторін.

Управління конфліктами звичайно йде по наступних напрямках: моніторинг середовища, позитивний погляд, оцінка сприятливих і негативних факторів, переоцінка їх.

У практиці дозволу та управління конфліктними ситуаціями існують різні способи: відхід від конфлікту, силові методи придушення конфлікту, стиль співробітництва, прагнення до компромісу та інші.

Відмінності в підходах до розв'язання найпоширеніших міжособистісних конфліктів можна проілюструвати схемою, наведеною на рис. 19.2.

Рис. 19.2. Дозвіл конфліктних ситуацій

Для вирішення організаційних конфліктів на підприємстві часто застосовують наступні методи:

(1) використання керівником свого положення в організації (накази, розпорядження тощо);

(2) роз'єднання учасників конфлікту або зменшення їх взаємозалежності;

(3) злиття підрозділів для спільного рішення загального завдання;

(4) докладні роз'яснення вимог до роботи.

Застосування таких методів управління конфліктними ситуаціями допомагає досягненню загальних цілей, мобілізує працівників, гуртує їх у єдину команду. Однак часто вирішення проблеми заважають такі переконання:

(1) кожний учасник упевнений, що протилежна сторона володіє всім асортиментом особистих недоліків;

(2) вважають, що підходи супротивників у спорі настільки несумісні, а проблема настільки складна, що знайти вихід із ситуації неможливо;

(3) багато хто вважає, що лише одна з конфліктуючих сторін може бути права; у той же час побачити взаємовигідне рішення проблеми, прагнути до цього має кожний учасник взаємин.

У таких ситуаціях важлива методика подолання розбіжностей, розрядка обстановки, придушення назріваючого конфлікту, щоб він не переріс у серйозне зіткнення. Важливо досягти угоди, що враховує інтереси кожної зі сторін.

Дозвіл конфлікту за рахунок шкоди для однієї із сторін може бути виправдано тільки у виняткових випадках. Але це звичайно не приносить хороших результатів.

Дозвіл конфліктних ситуацій покладається, як правило, на керівника колективу, організації. Управління конфліктом - це процес цілеспрямованого впливу на колектив з метою усунення причин, що його породили, і встановлення взаємовідносин учасників конфлікту у відповідності зі сформованими нормами.

Стратегія керівника при вирішенні конфліктів полягає у відповідному управлінні цим процесом, надання неминучим конфліктним ситуаціям конструктивного характеру. Такого роду конфлікти повинні вирішуватися з мінімальними втратами для організації.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Конфлікти на підприємстві. Попередження та вирішення конфліктних ситуацій
Управління конфліктною ситуацією
Конфліктні ситуації, конфлікти, управління конфліктами
Управління конфліктними і надзвичайними ситуаціями
Управління конфліктами в організаціях
Управління конфліктом
Стилі вирішення конфліктів
Методи вирішення конфлікту
Дозвіл конфліктів
Профілактика конфліктних ситуацій
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси