Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Світова економіка
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Інституційна структура економічної системи

Японія володіє одним з найбільш розвинених господарських комплексів у світі. Цей комплекс країни надзвичайно збалансований і включає в себе широкий спектр великих, середніх і широку мережу малих підприємств: у сфері машинобудівних галузей, переробки сировини, нафтопереробки, хімічному та фармацевтичному виробництвах, випуск на експорт високотехнологічної сталі, складного обладнання для різноманітних промислових та інших галузей і сфер.

Великі корпорації діють у наступних галузях: електротехнічному, електронному, загальному машинобудуванні, хімічній промисловості і транспортному машинобудуванні; вони є лідерами сучасної японської промисловості і займають чільні позиції у світових галузях даного профілю. У більшості галузей випереджаючими темпами нарощується виробництво інтегральних схем, комп'ютерів, надтонких телевізорів, багатофункціональних телефонів, систем автоматизації домашніх господарств, промислових роботів, устаткування для АЕС, аерокосмічної техніки, високоефективних медичних препаратів і т. д. В них діє величезна кількість середніх і особливо малих фірм і підприємств, технологічно пов'язаних з зазначеними вище галузями на базі кооперації, що, зазначимо, давня традиція японського підприємництва.

Японія - не тільки високорозвинена промислова, але і найбільша торговельна країна, причому розвинені обидві сектора торгівлі - і внутрішньої, і зовнішньої. Внутрішня торгівля - одна з найбільших галузей економіки. В її оптовому секторі налічується близько 430 тис. підприємств з 47 млн чоловік. Відповідні показники для роздрібної торгівлі - 1,3 млн підприємств з 8 млн зайнятих. І в оптовій і в роздрібній торгівлі переважна більшість підприємств відноситься до категорії дрібних, дрібних і середніх, але "погоду" в обох суботраслях роблять великі корпорації. У сфері оптової торгівлі - це універсальні торгові доми, в роздрібній торгівлі - великі універмаги, супермаркети і загальнонаціональні торговельні цінні системи. Їх позиції сильно зміцнилися в останні передкризові роки у зв'язку з широкомасштабною диверсифікацією обслуговування на базі останніх досягнень технічного прогресу (інформаційні мережі, системи електронних карток, комп'ютеризація, міжнародна мережа безмагазинной торгівлі); цьому сприяв також перегляд Закону про великих магазинах. Це дозволило дрібним фірмам вторгатися в зони оптовиків і роздрібних торговців і конкурувати з ними без яких би то не було обмежень.

Японія у повоєнні десятиліття домоглася виключно високого рівня обслуговування виробництва і населення. В останні десятиліття в цій сфері відбувається масове впровадження численних досягнень ІКТ, що ще більшою мірою змінило цю сферу. Так, виробництво ділових послуг стало новою галуззю економіки, що включає інформаційне обслуговування, консультування з управлінських, технічних та фінансових питань, лізинг, інжиніринг, маркетинг, посередництво в пошуку необхідних кадрів і т. д. Зростання матеріального добробуту населення стимулював небувалу диверсифікацію видів його обслуговування, розвиток нових галузей побутового сервісу (оформлення інтер'єрів, перепланування помешкань, консультації по веденню домашнього господарства, роботизовані кафе, фітнес-центри, тематичні парки, комплексна оренда різної інформаційної техніки, спеціалізовані, універмаги, магазини, телешколи бізнесу, консультації з юридичних та психологічних проблем, за операціями з цінними паперами тощо). При цьому дана сфера відрізняється відсутністю будь-яких бюрократичних елементів і порівняльною дешевизною, що прискорює їх зростання в силу зростаючої популярності серед населення.

У важливу галузь господарства перетворилася індустрія туризму (подорожі по країні щорічно відправляються понад 70 млн чоловік, в закордонні подорожі - близько 15 млн осіб); понад 3 млн зарубіжних туристів щорічно відвідують Японію. У 2008 р. В області ділових послуг і послуг населенню (в основному це дрібні фірми) діяли 1,5 млн підприємств з 12 млн зайнятих. Дрібним фірмам виявляється цілеспрямована та постійна допомога з боку держави - це також давня традиція, властива японським властям.

Рівень життя населення

За післявоєнні десятиліття матеріальне становище населення Японії настільки істотно підвищився, що в даний час Японія за ключовими індикаторами рівня життя впевнено входить до групи найбільш розвинених країн світу. У 1975-2008 рр. середньомісячна заробітна плата постійних працівників усіх галузей на підприємствах з числом зайнятих від 30 осіб збільшилася в 2,2 рази, перевищивши 400 тис. ієн (40 тис. дол.). Відповідні показники для підприємств із числом зайнятих від 5 до 29 осіб склали 360 тис. ієн і для підприємств із числом зайнятих від 1 до 4 осіб - 301 тис. ієн (32 тис. дол.). У найбільш динамічних галузях ці дані були навіть перекриті. За ті ж роки доходи сімей, очолюваних найманими працівниками, збільшилися в 2,4 рази і сягнули 570 тис. ієн (57 тис. дол.). Таким чином, Японія з показниками забезпеченості населення входить у невелику групу країн з високим рівнем життя населення.

Величезний збиток японській економіці завдало недавнє цунамі і викликана ним аварія на атомній електростанції "фукусіма". Загинули тисячі людей, зруйновано сотні будинків, значна для Японії територія виявилася заражена радіацією. Точний збиток ще не підрахований, але аналітики пишуть про 350-400 млрд дол., необхідних для ліквідації наслідків цих подій.

Аварія на "Фукусімі" негативно вплинула на всю світову галузь атомної енергетики і, схоже, ще більше погіршила позиції японської економіки в довгостроковій перспективі.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Інституційна структура економіки
Економічні відносини та їх структура.
Інституційні зміни: джерела та вплив на економічне зростання
Інституційна структура підприємництва
Інституційна структура економіки
Фактори та система показників, які визначають рівень життя населення
Доходи, рівень та якість життя населення
Економічні показники рівня і якості життя населення
Рівень життя населення
Рівень життя населення
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси