Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Світова економіка
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Лекція 8. ЕКОНОМІКА НІМЕЧЧИНИ

Державне, адміністративне та місцеве пристрій сучасної Німеччини

Федеративна республіка Німеччина - це федерація, що складається із 16 земель - суб'єктів федерації (п'ять з них - це колишня НДР). Політична система заснована на конкуренції політичних партій: партія - переможець на федеральних парламентських виборах формує федеральний уряд. Така ж система діє і в федеральних землях. Але одна партія перемагає рідко, тому федеральний уряд формують два (рідко - три) партії у формі "великої коаліції". В даний час федеральний уряд складають дві партії - Християнсько-демократичний союз (ХДС) і Вільно-демократична партія (Вдп); главою уряду є Ангела Меркель (лідер партії ХДС). Землі в Німеччині (деякі з них в їх конституціях називаються "державами") володіють своїми конституціями, обирають парламенти, формують земельні уряди. Земельні влади наділені великими повноваженнями у сфері господарського законодавства: оподаткування, надання кредитів і позик, в питаннях проведення соціальної політики, охорони здоров'я, освіти, житлової політики і т. д.

Місцеві органи самоврядування (громади, поради, комуни) такі мають значну самостійність і в цілому володіють адміністративними і фінансовими важелями для вирішення завдань населення на відповідних територіях.

Політичні і загальноекономічні фактори, воздействовавшие на розвиток економічної системи

Німеччини у післявоєнний період. Сучасна Німеччина на шляху свого процвітання зіткнулася з виключно складними проблемами, пов'язаними з післявоєнної трагічною ситуацією. Це, в першу чергу, завдання денацифікації - повної і рішучої відмови від ідеології і політики нацизму, відновлення повністю зруйнованого господарства та інфраструктури, пошук такого шляху розвитку, щоб більше ніколи Німеччина не могла стати джерелом нової війни в Європі і світі. Отмстим, що в керівних колах країн-переможниць (Союзної коаліції у складі СРСР, США, Великобританії і Франції) були і такі погляди, що Німеччина як єдина держава, взагалі повинна зникнути з географічної карти світу, оскільки їй не можна довіряти", зокрема, пропонувалося розчленувати її на 5-6 карликових держав сателітного характеру, в припущенні, що тільки в цьому випадку "німецької проблеми не буде для майбутніх поколінь".

Етапи розвитку

Післявоєнний економічний розвиток Німеччини може бути умовно поділено на п'ять періодів.

Перший період - 1948-1965 рр.., коли відбувалося післявоєнне відновлення економіки і зміцнення загального виробничого потенціалу країни. Він характеризувався високими темпами зростання, стабільність цін, збільшенням зайнятості та придбанням економікою країни сильних позицій у міжнародній торгівлі. На цей період припав етап, коли ФРН разом з Францією стала ініціатором створення Європейського економічного співтовариства, а ще раніше - учасником угоди ЄСВС та Євроатому.

Другий період - 1966-1979 рр.., для якого характерна висока активність державної економічної діяльності на базі не стільки кейнсіанських принципів регулювання, скільки конструкцій соціального ринкового господарства (за змістом однотипних кейнсіанства). Така політика проводилася з початку 1950-х рр. Відповідно, держава гарантувала повну зайнятість і в цілому забезпечило реалізацію концепції "держави загального добробуту" з системою соціального забезпечення, безкоштовним охороною здоров'я, освітою і т. н. Величезний дефіцит і два потужних шоку, пов'язаних з швидким зростанням цін на нафту (1973-1974 рр., 1978-1979 рр..), підвели підсумок цього періоду, надавши сильні імпульси для зміни всієї парадигми економічної політики, політика соціального ринкового господарства поступилася місцем німецької та європейської різновиди ліберально-монетарної економічної політики, хоча і не в повній лібертаріанської різновиди - основи рейнської моделі залишилися незмінними.

Третій період - десятиліття 1980-х рр., для якого характерна подальша лібералізація економіки, зниження масштабів державного регулювання економіки. Політика повної зайнятості була замінена на політику довгострокового розвитку. Приватизація звела нанівець державний сектор, скоротилися державні витрати на соціальні цілі. При цьому зусилля в цей період були спрямовані на підвищення привабливості Німеччини в якості центру ділової активності і капіталовкладень, модернізацію економіки на інформаційно-комунікаційних технологіях і стимулювання зовнішньоекономічної експансії німецьких компаній і банків. Різко зросли масштаби фінансово-банківського сектора у структурі економіки та зайнятості в ній, скоротилися галузі матеріального виробництва - вони перенеслися в PC.

Четвертий період - це 1990-ті рр. - перше десятиліття XXI ст. В цей період була зруйнована Берлінська стіна, коли політичне керівництво СРСР погодився на ліквідацію НДР та возз'єднання "двох Німеччин". Відповідно, з кінця 1980-х - початку 1990-х рр. почалася політика трансформації НДР у ФРН. З території Німеччини та інших східноєвропейських країн були виведені війська СРСР, розпущений Варшавський договір, СЕВ. ФРН довелося щорічно вкладати величезні фінансові ресурси в цілях "підтягування" колишньої НДР до рівня Західної Німеччини, в результаті вона опинилася в затяжній кризі в 1992-1993 р. Та в наступні роки економіка країн стійко розвивалася аж до світової кризи 2001-2002 рр.

П'ятий період - це перше десятиліття XXI ст., він почався з часу нового економічного циклу в 2002-2003 рр. (після завершення світової кризи 2001-2002 рр.). Цей період характеризується не просто уповільненням темпів розвитку німецької економіки - відбувається ускладнення умов міжнародної конкурентоспроможності німецьких країн, падіння їх ефективності; безробіття не опускається нижче 8% (2003-2008 рр..), причому в період нової глобальної кризи вона зросла до 12% (2009), трохи знизившись у першій половині 2010 р. (9%).

Соціально-ринкова економіка: основні характеристики

Економічний прорив Німеччини у повоєнні десятиліття в значній мірі пояснюється економічною системою, яка була поступово введена ще в умовах післявоєнної реконструкції; вона отримала назву соціального ринкового господарства. Велика роль у розробці ідей цієї моделі належить професору Людвігу Ерхарду, довгі роки займав пост міністра фінансів, економіки, віце-канцлера, а пізніше - канцлера (прем'єр-міністра). Основні конструкції цієї системи покоїлися на синтезі кейнсіанства традиційною для Німеччини високої міри державного регулювання соціально-економічних процесів і трудових відносин. При цьому держава повинна була забезпечити ефективне використання "приватних ресурсів" в цілях досягнення як економічного зростання, так і орієнтованості його на людину, тобто на суспільство.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Структура економіки Німеччини
Економіка Німеччини після Другої світової війни
ОСНОВНІ ЕКОНОМІКИ СВІТУ
Державне, адміністративне та місцеве пристрій
Державне, адміністративне та місцеве пристрій
Державне, адміністративне та місцеве пристрій
Політичні і загальноекономічні фактори, що зробили вплив на післявоєнний розвиток Франції
Політичні і загальноекономічні фактори, що зробили значний вплив на післявоєнний розвиток країни. На повоєнний розвиток цієї країни зробили серйозний вплив не тільки такі події, як подолання воєнної розрухи, пов'язаної з участю Італії в Другій світовій війні на боці гітлерівської коаліції проти союзних держав, але ряд інших важливих обставин. Італія стала ще з 1920-х рр. класичним фашистською державою, побудованим Беніто Муссоліні, вождем італійських фашистів. Тому однією з найважливіших повоєнних завдань, що стояли перед новим республіканським і демократичним урядом, була діяльність по дефашизації всіх державних, адміністративних і громадських структур. Інше завдання - впорядкування відносин з низкою країн на африканському континенті, з якими Італія вела кровопролитні війни (Ефіопія (Абиссиния), Лівія). І нарешті, найголовніше - формування нових державних інститутів, системи управління, політичних партій. Всі ці завдання, разом з відновним процесом, слід було вирішувати негайно і в їх нерозривному зв'язку.
Політичні, економічні та інші фактори, що зробили істотний вплив на розвиток Японії
Консультування по питаннях організаційних змін та розвитку
Етап виготовлення пробної партії
Третій етап
Вільна ринкова економіка
Соціальна політика і економічні функції держави в умовах ринкової економіки
ОСНОВНІ ЕКОНОМІКИ СВІТУ
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси