Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Аналіз і оцінка ризику виробничої діяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Загальні положення, що регулюють відповідальність за порушення трудового законодавства, дані в розділі XIII Трудового кодексу РФ. Так, у ст. 419, визначає види відповідальності за порушення трудового законодавства та інших нормативних правових актів, містять норми трудового права, записано, що особи, винні у порушенні трудового законодавства та інших нормативних правових актів, містять норми трудового права, притягаються до дисциплінарної відповідальності у порядку, встановленому Трудовим кодексом РФ, іншими федеральними законами, а також залучаються до цивільно-правової, адміністративної та кримінальної відповідальності в порядку, встановленому федеральними законами.

Стаття 362 Трудового кодексу РФ передбачає відповідальність керівників та інших посадових осіб організацій, винних у порушенні трудового законодавства та інших нормативних правових актів, містять норми трудового права, у випадках і порядку, які встановлені федеральними законами.

Відповідно до статті 363 Трудового кодексу РФ, особи, які перешкоджають здійсненню державного нагляду і контролю за дотриманням трудового законодавства та інших нормативних правових актів, містять норми трудового права, не виконують пред'явлені їм приписи, які застосовують загрози насильства або насильницькі дії по відношенню до державних інспекторів праці, членам їх сімей і їх майну, несуть відповідальність, встановлену федеральними законами.

Трудовим кодексом РФ також передбачено, що за вчинення дисциплінарного проступку, тобто невиконання або неналежне виконання працівником з його вини покладених на нього трудових обов'язків, роботодавець має право застосувати такі дисциплінарні стягнення: 1) зауваження; 2) догана; 3) звільнення по відповідним підставах.

Федеральними законами, статутами і положеннями про дисципліну для окремих категорій працівників можуть бути передбачені також і інші дисциплінарні стягнення (ст. 192 Трудового кодексу РФ).

Адміністративна відповідальність передбачена ст. 5.27 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення. Згідно з частиною першою цієї статті порушення законодавства про працю та про охорону праці тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від п'яти до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці. Частина друга цієї статті встановлює, що порушення законодавства про працю та про охорону праці особою, раніше підданим адміністративному покаранню за аналогічне адміністративне правопорушення, тягне дискваліфікацію на строк від одного року до трьох років.

Кримінальна відповідальність передбачена ст. 143 "Порушення правил охорони праці" Кримінального кодексу РФ, в якій записано, що порушення правил техніки безпеки або інших правил охорони праці, здійснене особою, на якому лежали обов'язки з дотримання цих правил, якщо це спричинило по необережності заподіяння тяжкого або середньої тяжкості шкоди здоров'ю людини, - карається штрафом в розмірі від двохсот до п'ятисот мінімальних розмірів оплати праці або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період від двох до п'яти місяців, або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років. Те саме діяння, що призвело з необережності смерть людини, карається позбавленням волі на строк до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Відповідальність за порушення вимог охорони праці передбачена також главою V (ст. 23-26) Федерального закону "Про основи охорони праці в Російській Федерації" № 181-ФЗ. Зокрема ст. 23 визначає, що організації, які готують та постачають продукцію, що не відповідає вимогам охорони праці, відшкодовують споживачам заподіяну шкоду згідно з цивільним законодавством Російської Федерації.

Відповідно до статті 24 Федерального закону "Про основи охорони праці в Російській Федерації" № 181-ФЗ, особи, винні у порушенні вимог охорони праці, невиконання зобов'язань щодо охорони праці, передбачених колективними договорами та угодами, трудовими договорами, або перешкоджають діяльності представників органів державного нагляду та контролю за дотриманням вимог охорони праці, а також органів громадського контролю, несуть відповідальність згідно з законодавством Російської Федерації.

У випадках, якщо діяльність організацій або їх структурних підрозділів, експлуатація обладнання здійснюються з небезпечними для життя і здоров'я працівників порушеннями вимог охорони праці, зазначені діяльність та експлуатація можуть бути припинені відповідно до розпоряджень керівників державних інспекцій праці державних інспекторів праці до усунення зазначених порушень. Рішення, прийняті керівниками державних інспекцій праці та державними інспекторами праці, можуть бути оскаржені в адміністративному порядку або в суді. Оскарження не зупиняє виконання приписів до ухвалення рішення в адміністративному чи судовому порядку (Стаття 25).

Статтею 26 Федерального закону "Про основи охорони праці в Російській Федерації" № 181-ФЗ передбачена ліквідація організації або припинення діяльності її структурного підрозділу внаслідок порушення вимог охорони праці. Рішення про ліквідації організації або припинення діяльності її структурного підрозділу приймається судом на вимогу керівника органу виконавчої влади, що відає питаннями охорони праці, або керівників федеральної інспекції праці та її територіальних органів за наявності висновку органу державної експертизи умов праці.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Відповідальність за порушення вимог охорони праці
Відповідальність за порушення законодавства про охорону і використання лісів
Відповідальність за порушення вимог в області охорони навколишнього середовища при здійсненні господарської та іншої діяльності
Відповідальність за порушення законодавства про охорону та використання надр
Відповідальність за порушення законодавства про охорону і використання об'єктів тваринного світу
Відповідальність за порушення законодавства про охорону та використання земель
РОЛЬ ФАХІВЦІВ З БЕЗПЕКИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ І ВИРОБНИЦТВ (ОХОРОНИ ПРАЦІ) В УПРАВЛІННІ РИЗИКОМ НА ВИРОБНИЦТВІ
Права та обов'язки працівників щодо дотримання вимог охорони праці
ДОТРИМАННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ВИРОБНИЧИХ ОБ'ЄКТІВ І ПРОДУКЦІЇ ВИМОГАМ ОХОРОНИ ПРАЦІ
Злочини проти трудових прав і свобод. Порушення правил охорони праці: поняття, склад і види
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси