Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Адміністративний процес
< Попередня   ЗМІСТ

Висновок

Державне управління, щоб відповідати життєвої реальності, незалежно від історичного часу потребує постійних реформи, в першу чергу з питань, пов'язаних із забезпеченням прав і свобод громадян. Реформи державного управління нерозривно пов'язані з економічними реформами. Ці процеси, як правило, протікають паралельно один одному, зумовлюють необхідність регулювання питань адміністративного права і процесу. Забезпечення прав і свобод людини та їх захист від правопорушень ставлять правозастосовчу практику перед необхідністю вирішувати питання наступного характеру:

o кого, за що і як покарати;

o якими процесуальними правилами при цьому треба керуватися;

o визнання та облік законодавцями конституційного принципу "перед законом всі рівні", включаючи всі категорії державних службовців, у тому числі депутатів;

o кому і коли слід надати ті чи інші правозастосовні владні повноваження (каральні);

o які адміністративні закони потрібно переглянути і коли;

o які адміністративні процесуальні правила повинні бути в правовій державі;

o як зберегти федералізм, забезпечивши при цьому дотримання і гарантування прав людини;

o хто і якими шляхами повинен здійснювати адміністративне правосуддя;

o як удосконалювати адміністративне процесуальне право; і т. д.

Конкретизація основних федеральних законів сприяє забезпеченню доказів на будь-яких стадіях вирішення справи про адміністративні правопорушення не тільки судами, а й іншими правозастосувальними органами та їх посадовими особами.

Книга "Адміністративний процес" адресована, насамперед, державним службовцям та посадовим особам, тим, хто володіє правами і обов'язками у межах своєї компетенції у сфері припинення тих чи інших адміністративних правопорушень або здійснює управлінські функції.

Важливою особливістю цієї роботи є те, що в ній даються короткі тлумачення процесуальних правил управління з урахуванням діючих законів, а також розглядаються процеси реалізації норм КоАП РФ і законів суб'єктів РФ про адміністративну відповідальність, про порядок застосування та реалізації норм АПК РФ, ЦПК РФ і т. п.

Сподіваємося, що читач погодиться з викладеними в книзі авторськими думками і поглядами. У правовій державі неприпустимо передавати всю владу в одні руки, тобто коли одне і те ж уповноважена посадова особа виявляє факт правопорушення і воно ж карає, особливо тоді, коли від його рішення змінюється соціально-правове становище покараного особи надалі. Порушувати справу про адміністративне правопорушення мають одні особи, а виносити за нього покарання або припиняти справу - інші.

Крім того, вага суб'єкти правозастосування повинні бути підконтрольні. У правовій державі не повинно бути осіб, які підпадають під контроль і адміністративну відповідальність, навіть якщо це суддя (крім Президента РФ).

Конституційний принцип встановлює, що закони, рівні для всіх. Саме цей принцип має бути реалізований на основі процесуальних норм, встановлених нормами КоАП РФ. При цьому дії уповноважених посадових осіб відповідних правозастосовчих державних органів повинні сприяти вдосконаленню механізму примусу, профілактику правопорушень та підвищення правосвідомості суспільства.

Метою розробки даного навчального посібника є, в тому числі, створення довідкового матеріалу, який може бути використаний для професійної підготовки як майбутніх співробітників поліції, так і практичних працівників органів внутрішніх справ.

Автори будуть вдячні за надіслані на електронну пошту: \n --> --> Ця адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб його побачити, у Вас повинен бути увімкнений Java-Script --> зауваження та пропозиції.

Всі надійшли звернення, зауваження і пропозиції будуть враховані в процесі переробки цього та інших підручників і навчальних посібників, зокрема, підручника "Адміністративний процес Росії".

 
< Попередня   ЗМІСТ
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси