Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Безпека життєдіяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Безпека праці в рибній галузі промисловості

Вимоги до розміщення технологічного обладнання

Рыбообрабатывающее технологічне обладнання має розміщуватися на рівних підлогах, які повинні мати ухил 0,02 в бік каналізаційних трапів. Трапи повинні бути обладнані гратами і гідравлічними затворами, що перешкоджають виходу в приміщення неприємних запахів з системи каналізації.

У виробничих приміщеннях повинен максимально використовуватися природне освітлення. Вхід в ці приміщення здійснюється через санпропускники або обладнаний санітарний пост. Щоб уникнути протягів зовнішні входи і виходи забезпечують утепленими тамбурами або повітряними тепловими завісами.

Двері виробничих приміщень повинні відкриватися назовні, а ширина проїздів для внутрішньоцехового транспорту (електрокари) - відповідати їх габариту з додаванням вільного проходу по обидві сторони не менше одного метра.

Цехи, що виділяють запахи, відокремлюють від інших цехів рибообробних цехів. Рекомендується зальна компонування основних рибообробних цехів з поділом основних виробництв і допоміжних приміщень перегородкою висотою 2,5 м.

Проходи між машинами і апаратами, відстані від колон будівель до крайніх точок машин і апаратів, а також перед фронтом обслуговування щитів управління вибирають виходячи з умов забезпечення безпечного обслуговування, зазвичай вони складають 1-1,5 м. Проходи між рядами обладнання повинні відповідати інтенсивності потоків людей, сировини, рибопродуктів, розмірами вантажів, що транспортуються і габаритам транспортних засобів. Ширина головного проходу повинна враховувати транспортування вантажів в одну або обидві сторони (зустрічний рух). Якщо транспортні засоби рухаються в одному напрямку, то ширина проходу повинна бути не менше максимальної ширини навантаженого транспортного засобу із збільшенням на 1,4 м. При русі в обидві сторони ширина головного проходу повинна становити не менше подвійної максимальної ширини навантаженого транспортного засобу із збільшенням на 1,5 м. Швидкість руху внутрішньоцехового транспорту обмежена 5 км/год.

При розміщенні обладнання повинні бути вжиті заходи по виключенню розливів води, тузлуков. Для цього у відповідних місцях слід встановлювати піддони або водостічні жолоби.

Всередині холодильних камер необхідно встановлювати кнопки включення світлової і звукової сигналізації "Людина в камері", виведеної в машинне відділення холодильника. Батареї охолодження в холодильних камерах захищають для захисту від пошкоджень при русі внутрішньоцехового транспорту і складуванні риби і риботоварів.

Забезпечення безпеки робіт з сортированию, заморожування і способу соління риби

Сортування і ручне оброблення риби і морепродуктів слід виконувати в гумових рукавичках із шорсткою поверхнею, надягнутих поверх бавовняних рукавичок. Це пов'язано з тим, що дотик до деяких видів риб незахищеною рукою може бути небезпечним. Особливу обережність слід дотримуватись при наявності в уловах великих і хижих риб, а також змій. Забороняється знаходитися з боку хвоста великих риб; перед виконанням будь-яких операцій з подібними рибами їх необхідно попередньо оглушити або умертвити. Важливо пам'ятати, що, наприклад, акула довжиною 1,5 м здатна прокусити чобіт наскрізь.

При заморожуванні риби працюючі повинні бути забезпечені теплим спецодягом. Працювати з деформованими листами, в які укладають рибу перед заморожуванням, а також з несправними візками, з допомогою яких риба подається в морозильну камеру, забороняється. Працювати в тунелях морозильних установок можна тільки при відключених вентиляторах. За правилами безпеки вони повинні автоматично відключатися при відкриванні дверей тунелю. При роботах з візками необхідно надягати шоломи. Завантажувальні і розвантажувальні двері морозильних установок при їх роботі повинні бути закриті. При появі запаху аміаку в охолоджуваному трюмі або морозильному апараті роботи негайно припиняють, всі електродвигуни вимикають.

Забороняється вибивати з дек неоттаявшие морожені блоки риби. Оттаивательно-глазуровані апарати повинні мати огорожі. При роботі апарата не можна поправляти порушуються деко з рибою в зоні руху частин апарату.

Для забезпечення збереження риби часто застосовують засипку її льодом. Дроблення льоду потрібно проводити у захисних окулярах, при цьому роботу виконувати в льдодробилках або спеціальних ящиках. Важливо стежити за тим, щоб у льдодробилку не потрапили сторонні предмети. Ящики з льдорыбной сумішшю необхідно встановлювати в стійкі штабелі, прийнявши необхідні заходи, що виключають їх обвалення, особливо при хитавиці судна.

При посолі риби з допомогою рыбопосолочных агрегатів слід перед початком робіт перевірити їх справність, наявність захисних щитків, що перешкоджають попаданню солі в очі, захисних сіток на бункерів завантажувальних воронках. При відсутності зазначених щитків обслуговуючий персонал повинен працювати в захисних окулярах. Такі ж окуляри потрібно використовувати при розпушенні слежавшейся солі. Щоб уникнути подразнення шкіри рук сіллю працівники повинні застосовувати захисні мазі і пасти. Перемішувати рибу з сіллю треба в гумових рукавичках і нарукавниках.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

ПРОБЛЕМИ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В ЕЛЕКТРОННІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ
Лісозаготівельна промисловість
Психофізіологічні основи безпеки праці
Загальні вимоги безпеки, що пред'являються до конструкції технологічного обладнання
Безпечна експлуатація технологічного обладнання м'ясної галузі
Вимоги до розміщення обладнання та виробничої санітарії машинних (апаратних) відділень
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ПРИ РОБОТІ З ІОНІЗУЮЧИМИ ВИПРОМІНЮВАННЯМИ
Пріоритетні цілі забезпечення комплексної безпеки міста
Умови забезпечення надійності та безпеки об'єктів будівництва
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси