Меню
Головна
 
Головна arrow Менеджмент arrow Управління людськими ресурсами
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Преміальні системи

Погодинна і відрядна оплати праці застосовуються в сукупності з преміальною системою. Преміальні системи закріплюються шляхом локального регулювання у відповідних положеннях.

Положення про преміювання встановлюють конкретні показники й умови преміювання, при виконанні яких у працівника виникає право вимагати відповідну преміальну виплату, а організація зобов'язана її провести. Положення про преміювання визначають показники і умови преміювання з урахуванням завдань, які характерні для даної категорії працівників у процесі досягнення кінцевих результатів у роботі.

Так, наприклад, робітники преміюються за виконання виробничих завдань, збереження сировини, матеріалів, енергії; за зростання продуктивності в роботі, підвищення якості виробленої продукції, освоєння нової техніки і технології.

Найважливіше завдання організації оплати та стимулювання працівника полягає у виборі показників і визначенні умов, а також економічному обґрунтуванні преміальної системи, суть обґрунтування зводиться до розрахунку ступеня впливу системи на кінцеві економічні показники роботи організації. На кожному етапі свого розвитку організації визначають конкретні цілі, на досягнення яких спрямовуються матеріальні ресурси. Незалежно від обраного варіанту преміальна система включає шість основних позицій:

- показники преміювання;

- умови преміювання;

- шкали преміювання;

- контингент премируемых;

- джерело преміювання;

- розміри преміювання.

Незалежно від обраної системи оплати і матеріального стимулювання працівника її ефективність визначається поєднанням інтересів кожного працівника структурного підрозділу і організації в цілому. Гармонія цих інтересів повинна формувати систему зобов'язань до вкладу та результатами роботи.

Нормування праці

Згідно гол. 22 "Нормування праці" ТК РФ працівникам гарантується:

- державне сприяння системної організації нормування праці;

- застосування систем нормування праці, що визначаються роботодавцем з урахуванням думки представницького органу працівників або встановлюються колективним договором.

Норми праці - норми виробітку, часу, нормативи чисельності та інші норми - встановлюються у відповідності з досягнутим рівнем техніки, технології, організації виробництва і праці.

Норми праці можуть бути переглянуті у міру вдосконалення або впровадження нової техніки, технології та проведення організаційних або інших заходів, які забезпечують зростання продуктивності праці, а також у разі використання фізично і морально застарілого обладнання. Досягнення високого рівня виробітку продукції окремими працівниками за рахунок застосування з їх ініціативи нових прийомів праці і вдосконалення робочих місць не є підставою для перегляду раніше встановлених норм праці. Для однорідних робіт можуть розроблятися і встановлюватися типові норми праці.

Типові норми праці розробляються і затверджуються в порядку, встановленому уповноваженим Урядом РФ федеральним органом виконавчої влади. Локальні нормативні акти, що передбачають введення, заміну і перегляд норм праці, приймаються роботодавцем з урахуванням думки представницького органу працівників. Про введення нових норм праці працівники повинні бути повідомлені не пізніше ніж за два місяці. Роботодавець зобов'язаний забезпечити нормальні умови для виконання працівниками норм виробітку. До таких умов відносяться:

- справний стан приміщень, споруд, технологічної оснастки і обладнання;

- своєчасне забезпечення технічної та іншої необхідної для роботи документацією;

- належна якість матеріалів, інструментів, інших засобів і предметів, необхідних для виконання роботи, їх вчасне надання працівникові;

- умови праці, що відповідають вимогам охорони праці та безпеки діяльності організації.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Системи інформаційної підтримки аналітичної діяльності BI
Іррегулярні системи
Платіжна система Російської Федерації
Поняття та елементи банківської системи
Елементи фінансової системи Німеччини
Нормування праці
Організація і нормування праці
Принципи і методи нормування праці
Аналіз використання робочого часу та нормування праці
Організація, нормування та оплата праці на підприємстві
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси