Меню
Головна
 
Головна arrow Культурологія arrow Археологія
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Великий шовковий шлях

З районами Середньої Азії та Казахстану пов'язане таке найважливіше явище в історії людства, як трансконтинентальний Великий шовковий шлях - караванна дорога з Китаю в Передню Азію і Європу. Назва "шовковий" умовно, так як за нього йшла торгівля не тільки шовком.

Початок регулярного функціонування Великого шовкового шляху китайська версія пов'язує з подорожжю Чжан Цяня в 138 р. до н. е., який у західних землях виявив невідомі китайцям держави і міста. Чжан Цянь був спрямований на захід правителями династії Хань як посланець. Він пройшов шлях з внутрішніх районів Китаю в Центральну Азію і відкрив караванну дорогу в Західні країни.

Однак археологічні дані свідчать, що торговельні зв'язки існували значно раніше, принаймні, з середини 1-го тисячоліття до нашої ери. Про це свідчать предмети в похованнях саків Казахстану і Киргизстану, курганах пазирикської культури Гірського Алтаю скіфського часу, скіфів Причорномор'я, в Забайкаллі, Західного Сибіру, Прикаспії і в Поволжі, належать до середині і другій половині 1 тисячоліття до н. е.

У V ст. до н. е. Геродот детально описав шовкові тканини китайського виробництва, які були відомі на Близькому Сході. Торгівля ними здійснювалася двома шляхами: морським (через Перську затоку) і сухопутними (через Кашгарії, Середню Азію). Китайські шовкові тканини були виявлені в курганах вождів середини і другої половини 1-го тисячоліття до н. е. на Алтаї, в Казахстані і Киргизстані. Шовкові тканини і бахрома знайдені в похованнях V-IV ст. до н.е. в різних районах Південної і Західної Європи. Вже в той час встановлювалася шовкова дорога. Починалася вона, мабуть, у великому вигині р. Хуанхе і досягала Північних Альп, перетинаючи Тянь-Шань, східні відроги Алтаю і сучасний Казахстан, далі вона йшла на південь від Каспію і вздовж Чорного моря в землі, заселені греками. Китайські купці везли до Середньої Азії, головним чином, шовк, золото, шкіри та інші товари, а середньоазіатські купці відправляли в Китай скляні вироби, дорогоцінні камені.

Караванний шлях пролягав через пустелю Гобі, Тянь-Шань, верхів'я Сирдар'ї, Хорезм і Кангюй. Проте археологічні матеріали свідчать про те, що торговельні зв'язки з Китаєм існували задовго до II ст. до н. е. Очевидно, у II ст. до н. е. Великий шовковий шлях остаточно оформився як перша в історії людства трансконтинентальна залізниця, що з'єднує Схід і Захід. Це здається не випадковим. Останні два століття 1-го тисячоліття до н. е. були відзначені принциповими змінами в історії Євразії: складанням централізованої імперії Хань у Китаї, боротьбою з гунами на півночі і їх експансією на захід. Хронологічно це збіглося з крахом скіфо-сибірського світу. Гунно-сармати освоювали степову частину Євразії, змінюючи зовнішність археологічних культур. Ведуча історична роль перейшла від саків до усуням. Саме в цей час посилилася роль торговельної магістралі давнину, перетинала Азію зі сходу на захід.

Починався Шовковий шлях в столиці Стародавнього Китаю - Лояні. Каравани прямували через Ланьчжоу в Дуньхуан. Далі дорога роздвоювалася на південну і північну. Перша огибала безводну пустелю Такла-Макан з півдня і доходила до Мерва. Північна дорога пролягала через Турфан, Кашгар і йшла далі до Самарканда і Мерва. Після Кашгара каравани переправлялися через Тянь-Шань і проникали в Середню Азію. Ділянка шляху, пролегавший через Тянь-Шань, був найбільш складним, але і самим коротким.

Рис. 67. Великий шовковий шлях: основні дороги і відгалуження в Забайкаллі, Саяно-Алтаї, в Положье

Центральна дорога йшла в Багдад, досягала портів Сирії та інших країн Середземномор'я. Інша його вітка проходила через землі сучасного Афганістану до Індії. Третя йшла до Волги і далі - у Східну Європу. Більшість купців воліли обмінюватися товарами на півдорозі, найчастіше в Середній Азії. В Хорезмі, Бухарі, Самарканді китайські купці продавали товар місцевим або приїжджим торговцям, купували потрібні їм предмети. Далі Середньої Азії китайські купці зазвичай не проникали. З Китаю вирушали каравани з тисяч верблюдів, коней та мулів, нав'ючених товарами. Найбільше вивозилося шовку, який в той час був цінним товаром і служив грошовим еквівалентом. При імператорі У-Ді розміри виробництва шовку досягали п'яти мільйонів кусків у рік (шматок шовку дорівнює 12,8 м).

Крайніми центрами Великого шовкового шляху були Китай на сході і Римська імперія на заході. Забезпечували проходження маршрутів скотарі Сіньцзяню, Тянь-Шаню і Кангюя, проводили 10-12 великих караванів в рік. Археологічним свідченням цього є поширення на території Центральної та Середньої Азії китайських дзеркал, шовку і лакової посуду. Відомо опис так званого північного шляху до транзитної торгівлі, де скупчувалися шовкові тканини, бронзові дзеркала, монети Ханьської імперії. Наявність цих зв'язків підтверджують археологічні знахідки з могильників Исфары, Західної Фергани, Кенколя і Кетмень-тюбе, що датуються першими століттями нашої ери. Шовковий шлях ніколи не діяв в одному напрямку. В результаті в Китай надходили вовна та вироби з ніс, килими, гобеленові полотна, покривала, скляні вироби, різьблені кам'яні прикраси, металевий посуд, передавався досвід бавовництва, виноградарства.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

КОРПОРАТИВНЕ БУДІВНИЦТВО ЯК ОСНОВНИЙ ШЛЯХ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РОСІЇ
Освіта - "великий зрівнювач"?
Росія в епоху реформ Петра Великого (перша чверть XVIII століття)
РАДЯНСЬКА ДЕРЖАВА І ПРАВО В ПЕРІОД ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ (1941-1945)
Шлях до всесвітньої слави
Перехід на інноваційний шлях розвитку
Формування європейської геополітики: важкий шлях становлення
Країни Південно-Східної Азії і Далекого Сходу: шлях капіталістичного розвитку
Розвиток науково-освітнього комплексу як головного чинника перекладу російської економіки на інноваційний шлях розвитку
Конфуціанський шлях: дао і сяо
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси