Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Правознавство
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Державна влада: поняття, властивості та методи здійснення

Що спільного у взаєминах пасажира і контролера, учня і вчителя, дітей і батьків, громадянина і держави? Їх об'єднує те, що взаємодії між ними засновані на відносинах панування й підпорядкування. Ці відносини є різновидом владних відносин.

Владні відносини являють собою відносини нерівних сторін: одна сторона - суб'єкт владі нав'язує свою волю іншого - об'єктом влади, і та підпорядковується. Це відбувається тоді, коли можливості учасників владних відносин неоднакові, що дозволяє з однієї сторони впливати на іншу.

Отже, під владою розуміють здатність і можливість однієї людини, групи, організації, держави нав'язувати свою волю іншій особі, групі тощо всупереч їх опору.

Ця здатність базується на ресурсах, тобто можливості володарюючого суб'єкта (знаннях, багатство, силу, авторитет, насильство, норми права, переконаності), що дозволяють йому панувати.

З моменту виникнення людського суспільства влада була тим фактором, який упорядковував взаємини людей, надавав їм доцільність, сенс, дозволяв обмежувати тваринний егоїзм людини. Спочатку джерелом владних відносин було природну нерівність людей: одні з них були більш розумні, хитрі, спритні, сильні, а інші - менш. Перші підкоряли собі друге.

Потім джерелом владних відносин стало майнове (поява бідних і багатих) і соціальне (поява класів) нерівність. Суб'єкти влади - імущі класи для нав'язування своєї волі незаможним класах використовують державну владу. мета якої - погоджувати різнорідні інтереси людей, прагнути висловлювати групові і загальнозначущі інтереси, спираючись на монополію держави на легітимне насильство. Відмінність державного примусу від примусу взагалі полягає в тому, що державний примус легально (законно) і засноване на організованій силі.

Ресурсами державного примусу є:

o державний апарат;

o збройні сили:

o правоохоронні органи (суд. прокуратура, в'язниці, поліція, спецслужби тощо);

o право.

Держава визначає правила поведінки і взаємовідносин в суспільстві, забезпечує їх загальнообов'язкове дотримання, нейтралізує неправомірне поведінка, позбавляючи свободи правопорушників.

Звичайно, державна влада крім примусу спирається в своїх діях і па переконання, і на інтерес. Ці ресурси використовує переважно демократична держава, в якій державна влада прагне бути не тільки легальною, тобто законно обраною, але і легітимною, тобто користуватися довірою та підтримкою населення. Довіра до державної влади виникає тоді, коли вона прагне здійснювати нагальні інтереси суспільства, реагувати на його запити.

Ознаками державної влади, що відрізняють її від партійної, релігійної, економічної та інших влади, є:

1) суверенітет державної влади (тобто її верховенство над іншими видами влади та незалежність держави від інших держав);

2) легальність (влада законно обрана населенням, а не узурпована);

3) легітимність (довіра до влади з боку населення);

4) єдність державної влади (влада єдина, розділяються тільки функції);

5) поділ влади на законодавчу, виконавчу і судову (як засіб проти її узурпації);

6) право на легітимне насильство (тобто законно обрана влада при здійсненні прийнятих рішень має право спиратися на примус) і т. п.

Для того щоб ефективно реагувати на потреби населення, державна влада повинна бути розумно організована. Те, наскільки вона розумно організована і влаштована, і показує поняття "форма правління".

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Державна влада
Система органів державної влади в російській федерації
Принципи, структура, види і методи державної влади
Поняття, система і компетенція виконавчих органів державної влади
Державна адміністративна влада і її організаційна основа
Поняття державного службовця. Державно-владний характер функцій державного службовця
Поняття державних фінансів
Адміністративно-правове регулювання: поняття, юридичні засоби, метод, режим
Методи здійснення цілісного педагогічного процесу
Поняття, система та юридична характеристика злочинів проти державної влади, інтересів державної служби, служби в органах місцевого самоврядування
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси