Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Аналіз і оцінка ризику виробничої діяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

УМОВИ ТРУДОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Умови праці - сукупність факторів виробничого середовища і трудового процесу, що впливають на працездатність і здоров'я працівника.

Поєднання різних чинників, формованих у виробничому середовищі, визначає умови праці працюючих на виробництві. Вони впливають на здоров'я і працездатність людини.

Сучасна фізична теорія функціональних систем розрізняє три функціональні стани організму як реакцію на вплив умов праці: нормальне, прикордонне (між нормою і патологією) і патологічне. Ці стани можна використовувати як фізіологічної шкали для визначення важкості та напруженості праці.

Нормальний функціональний стан організму. Умови роботи відповідають ГДК. і ГДР. Працездатність не порушується, відхилень в стані здоров'я у зв'язку з професійною діяльністю не спостерігається на протязі всієї трудової діяльності людини.

Прикордонне функціональний стан організму. У практично здорових людей в процесі праці погіршується більшість фізіологічних показників (особливо наприкінці зміни або тижня). З'являються типові виробничо зумовлені захворювання.

Патологічний функціональний стан. Умови праці, які в кінці зміни, тижня формують реакції, характерні для патологічного функціонування організму у практично здорових людей, що зникають у більшості працівників після повноцінного відпочинку. Проте у деяких працівників, вони можуть перейти у виробничо обумовлені і професійні захворювання.

Важкість праці - характеристика трудового процесу, що відображає переважне навантаження на опорно-руховий апарат і функціональні системи (серцево-судинну, дихальну та ін), що забезпечують його діяльність. Важкість праці характеризується фізичним динамічним навантаженням, масою поднимаемого і переміщуваного вантажу, загальним числом стереотипних робочих рухів, розміром статичного навантаження, формою робочої пози, ступенем нахилу корпусу, переміщенням в просторі.

Напруженість праці - характеристика трудового процесу, що відображає навантаження переважно на центральну нервову систему, органи чуттів, емоційну сферу працівника.

До факторів, що характеризують напруженість праці, відносяться: інтелектуальні, сенсорні, емоційні навантаження, ступінь монотонності навантажень, режим роботи.

Введення в нашій країні практики оцінки гігієнічних критеріїв оцінки умов праці через проведення атестації робочих місць дозволило дати для конкретних виробництв і професій оцінку існуючих умов та характеру праці на робочих місцях, встановлення на цій основі пріоритетних в проведенні оздоровчих заходів, а також формування соціальної політики на виробництві (скорочений робочий день, пільги та компенсації за умовами праці, страхування на виробництві і ін).

Під гігієнічними нормативами умови праці (ГДК, ГДР) розуміють рівні шкідливих виробничих факторів, які при щоденній (крім вихідних днів) роботі, але не більше 40 год на тиждень, протягом усього робочого стажу не повинні викликати захворювань або відхилень у стані здоров'я, що виявляються сучасними методами досліджень, у процесі роботи або у віддалені терміни життя теперішнього і наступного поколінь. Гігієнічні нормативи обґрунтовані з урахуванням 8-годинної робочої зміни. При більшій тривалості зміни у кожному конкретному випадку можливість роботи повинна бути погоджена з органами і організаціями Держсанепіднагляду.

Умови праці з цими нормативами або при повній відсутності шкідливих і небезпечних виробничих факторів називають безпечними умовами праці.

Дотримання гігієнічних нормативів не виключає порушень стану здоров'я в осіб з підвищеною чутливістю.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

ПОРЯДОК І УМОВИ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ, НЕ ПОВ'ЯЗАНИХ З ОБОВ'ЯЗКОВОЮ ТРУДОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ЗАСУДЖЕНОГО
Умови призначення трудової пенсії по старості
Психологія трудової діяльності
Психічні стани особистості в екстремальних умовах діяльності
ПСИХОЛОГІЧНІ МЕТОДИ ОЦІНКИ ТА ЗНИЖЕННЯ РИЗИКУ В ТРУДОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
Соціально-трудові відносини та особливості їх регулювання в умовах економічної кризи
Розірвання трудового договору у випадках ліквідації організації або припинення діяльності індивідуальним підприємцем (п. 1 ч. 1 ст. 81 ТК РФ)
Підходи до вивчення діяльності в екстремальних умовах
Мотивація поведінки в процесі трудової діяльності
Трудова пенсія по старості на загальних підставах: умови призначення та розмір
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси