Меню
Головна
 
Головна arrow Менеджмент arrow Управління людськими ресурсами
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Процес прийому персоналу на роботу

Підбираючи кадри для роботи в організації, роботодавець повинен точно виконувати норми ТК РФ щодо оформлення на роботу.

Згідно ТК РФ до персоналу пред'являються наступні вимоги:

- до віку надходить на роботу;

- до документів, які необхідно подати;

- дотримання заборон, пов'язаних із станом здоров'я майбутнього працівника;

- обмеження для окремих осіб при прийомі на роботу.

Законом визначена процедура оформлення трудового договору і правила ведення трудових книжок, і вони повинні строго дотримуватися.

Укладення трудового договору згідно ст. 63 ТК РФ допускається з особами, досягли віку шістнадцяти років. У випадках отримання загальної освіти або продовження освоєння основної загальноосвітньої програми загальної освіти по іншій, ніж очна, формі навчання, або залишення у відповідності з федеральним законом загальноосвітнього закладу трудовий договір можуть укладати особи, досягли віку п'ятнадцяти років, для виконання легкої праці, не заподіює шкоди їх здоров'ю. Із згоди одного з батьків (піклувальника) та органу опіки та піклування трудовий договір може бути укладений з учнем, що досягли віку чотирнадцяти років, для виконання у вільний від навчання час легкого праці, не заподіює шкоди його здоров'ю і не порушує процесу навчання. В організаціях кінематографії, театрах, театральних і концертних організаціях, цирках допускається за згодою одного з батьків (опікуна) та дозволу органу опіки та піклування укладення трудового договору з особами, які не досягли віку чотирнадцяти років, для участі у створенні і (або) виконанні (експонуванні) творів без шкоди здоров'ю та моральному розвитку. Трудовий договір від імені працівника в цьому випадку підписується його батьком (опікуном). У вирішенні органу опіки та піклування зазначаються максимально допустима тривалість щоденної роботи та інші умови, в яких може виконуватися робота.

Прийом на роботу в державні установи, малі підприємства та організації здійснюється у порядку, передбаченому ТК РФ, законами та іншими нормативними правовими актами. Згідно з ними організації розробляють і затверджують свої правила внутрішнього розпорядку з урахуванням своїх особливостей роботи, інші локальні нормативні акти, що мають відношення до трудових функцій працівника, колективним договорами.

Особа, яка бажає укласти трудовий договір, зобов'язана пред'явити роботодавцю такі документи:

- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

- трудову книжку, за винятком випадків, коли трудовий договір укладається вперше або працівник поступає на роботу на умовах сумісництва;

- страхове свідоцтво державного пенсійного страхування;

- документ військового обліку - для військовозобов'язаних і осіб, які підлягають призову на військову службу;

- документ про утворення, про кваліфікацію або наявність спеціальних знань - при вступі на роботу, що вимагає спеціальних знань або спеціальної підготовки;

- довідку про наявність (відсутність) судимості.

Такий перелік документів передбачений ст. 65 ТК РФ, інші документи вимагати від вступника на роботу заборонено.

Крім цього окремі особи зобов'язані проходити попередній медичний огляд. Списки посад, що вимагають медичного огляду, перебувають у відділі кадрів.

Від осіб, які поступають на роботу, пов'язану з відомостями, що становлять державну таємницю, роботодавець повинен зажадати додаткові документи для оформлення допуску до таких відомостей.

Роботодавець до укладення трудового договору зобов'язаний вивчити представлені документи, після чого він може відмовити в прийомі на роботу, якщо кандидат не підходить для майбутньої роботи за діловими якостями, медичними показниками або з інших причин. У разі згоди роботодавця з поданими документами обов'язково укладається трудовий договір. Перераховані правила при прийомі на роботу обов'язкові та випливають з вимог ТК РФ.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Процес управління оплатою працівника
Етапи процесу управління персоналом підприємства
Прийом на роботу
Структура процесу прийому інформації. Відчуття
Процес підбору, відбору і найму персоналу
Оформлення прийому на роботу
Практичні прийоми координації роботи вантажними одиницями
Оформлення прийому на роботу. Умова про випробування працівника
Особливості трудового договору з працівниками, зайнятими на підземних роботах
Мовні прийоми, використовувані в процесі спотворення інформації
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси