Меню
Головна
 
Головна arrow Економіка arrow Податкові системи зарубіжних країн
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Податок за видобуток (вилучення) природних ресурсів

Платниками податку за видобуток (вилучення) природних ресурсів визнаються організації та індивідуальні підприємці. Не визнаються платниками бюджетні організації.

Об'єкт оподаткування виникає при видобутку (вилучення) природних ресурсів з встановленого НК РБ переліку, який включає в себе, зокрема, пісок, будівельний камінь, мінеральну воду, калійну та кухонну сіль, нафту, залізну руду, морений дуб, бурштин, золото та ін

Податкова база визначається як обсяг фактично видобутого природного ресурсу. Ставки цього податку встановлені по кожному з видів природних ресурсів, а податковий період визначений як календарний квартал.

Офшорний збір

Платниками цього збору визнаються білоруські організації та білоруські індивідуальні підприємці.

До числа об'єктів оподаткування НК РБ відносить:

- перерахування грошових коштів резидентом Республіки Білорусь нерезиденту Республіки Білорусь, зареєстрованому в офшорній зоні;

- виконання зобов'язань у негрошовій формі перед нерезидентом, зареєстрованим в офшорній зоні (за винятком деяких випадків), а також деякі інші операції і платежі.

Перелік офшорних зон визначається Президентом Республіки Білорусь.

Ставка офшорного збору встановлена в розмірі 15%. Вона застосовується до податкової базі, яка розраховується як сума переказаних коштів, вартість, зазначена у договорі, або вартість перекладаються прав (залежно від виду операції, проведеної податковим резидентом Республіки Білорусь з резидентом офшорної юрисдикції).

Збір за проїзд автомобільних транспортних засобів іноземних держав за автомобільними дорогах загального користування Республіки Білорусь

Платниками цього збору є юридичні особи, іноземні юридичні особи та міжнародні організації, прості товариства, господарські групи і фізичні особи - власники (користувачі) автомобільних транспортних засобів іноземних держав, які використовують автомобільні дороги загального користування Республіки Білорусь.

Об'єктами оподаткування визнаються автомобільні транспортні засоби: в'їжджають на територію Республіки Білорусь; переміщаються по території Республіки Білорусь транзитом.

Ставки збору за проїзд і умови проїзду автомобільних транспортних засобів іноземних держав за автомобільними дорогах загального користування Республіки Білорусь встановлюються Президентом Республіки Білорусь.

Всі розглянуті вище податки ставилися до групи державних податків. В даний час до групи місцевих податків віднесені лише три, а саме:

- податок за володіння собаками;

- курортний збір;

- збір з заготівельників.

Істотну роль у податковій системі Республіки Білорусь грають особливі режими оподаткування, під якими розуміється спеціальний порядок обчислення і сплати податків, зборів (мит), застосовуваний у випадках, які встановлюються Податкові кодексом. Вище вони вже були перераховані, тому тут зупинимося більш докладно лише на одному з них, а саме на податок при спрощеній системі оподаткування.

Платниками цього податку визнаються організації та індивідуальні підприємці, які перейшли на його сплату. Для переходу на спрощену систему необхідно дотримання умов за чисельністю зайнятих і по розміру валової виручки. Організації мають право перейти на спрощену систему, якщо за підсумками дев'яти місяців року, що передує тому, в якому організація буде переведена на цю систему, середня чисельність зайнятих не перевищує 100 чол. Індивідуальні підприємці можуть перейти на спрощений режим, якщо виручка від реалізації за дев'ять місяців не перевищує 2 861 250 000 бел. руб.

Платники податку при спрощеній системі оподаткування звільняються від сплати більшості податків та зборів, крім податків, що підлягають сплаті при здійсненні зовнішньоекономічних операцій і ряду зборів (державної, патентної), консульської і офшорного зборів та деяких інших.

Обов'язок по сплаті податку на прибуток зберігається для цих організацій тільки в частині податку на виплачувані дивіденди та доходів від реалізації цінних паперів. Також в деяких випадках може виникати обов'язок по сплаті ПДВ, податку на нерухомість (у разі наявності об'єктів, що не використовуються у виробничо-господарській діяльності).

Податковий кодекс РБ встановлює коло організацій, які не можуть переходити на спрощений режим (виробники підакцизних товарів, організації, що здійснюють лотерейну, банківську, страхову та туристичну діяльність, та деякі інші).

Об'єктом оподаткування при спрощеній системі визнається факт здійснення підприємницької діяльності, а податкова база визначається виходячи з валової виручки, отриманої платником податку (для деяких організацій допускається можливість використання в якості податкової бази валового доходу, який визначається як різниця між виручкою від реалізації товарів та їх купівельною вартістю).

Податкові ставки, встановлені для організацій і індивідуальних підприємців, наведені в табл. 4.2.

Таблиця 4.2. Податкові ставки при УСН

Платники

Ставка, %

Не сплачують ПДВ

8

Сплачують ПДВ

6

Щодо виручки від реалізації товарів за межі Республіки Білорусь

3

Використовують в якості податкової бази валовий дохід

15

Знижені ставки встановлюються для організацій і індивідуальних підприємців, здійснюють діяльність у сільських населених пунктах.

Податковим періодом при спрощеній системі оподаткування визнається календарний рік.

Вдосконалення податкової системи Республіки Білорусь в останні роки спрямована на радикальне її спрощення і зближення за складом податків з податковими системами розвинених країн.

Так, з 1 січня 2011 р. було скасовано цілий ряд податків та зборів, зокрема:

o місцевий збір на розвиток територій (сплачувався за ставкою 3% з прибутку);

o місцевий податок на послуги (сплачувався за ставкою 5% від виручки);

o три платежу у складі екологічного податку:

- за переробку нафти і нафтопродуктів організаціями, здійснюють переробку нафти;

- за переміщення по території Республіки Білорусь нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами транзитом;

- за виробництво та (або) імпорт товарів, що містять у своєму складі 50 і більше відсотків летких органічних сполук.

Ці заходи були спрямовані на зниження податкового тягаря на економіку та розширення інвестиційних ресурсів суб'єктів господарювання.

Порядок обчислення і сплати окремих податків також вносилися серйозні зміни. Вони стосувалися порядку обчислення ПДВ, спрощення порядку застосування податкової пільги з прибутку, спрямованої на фінансування капітальних вкладень. Проводилася індексація розмірів стандартних податкових вирахувань у відповідності з темпами інфляції та ін Зміни торкнулися і податки, що сплачуються у рамках особливих економічних режимів - податок при спрощеній системі оподаткування та єдиний податок з індивідуальних підприємців та інших фізичних осіб.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Податки і збори за користування природними ресурсами
Ресурсний податок (податок на користування природними ресурсами)
Організація і компетенція Міністерства природних ресурсів і екології РФ, підвідомчих йому федеральних служб і федеральних агентств
Правовий статус офшорних зон і компаній
Правовий статус офшорних компаній
Міжнародно-правове регулювання офшорного бізнесу
Судова експертиза слідів на транспортному засобі і місці дорожньо-транспортної пригоди (транспортно-трасологічна діагностика), а також технічного стану дороги, дорожніх умов на місці дорожньо-транспортної пригоди
СУВЕРЕННА РЕСПУБЛІКА БІЛОРУСЬ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ СВІТОВИХ ПРОЦЕСІВ
Правове положення іноземних інвесторів на території Республіки Білорусь
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси