Меню
Головна
 
Головна arrow БЖД arrow Безпека життєдіяльності
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Вантажно-розвантажувальні, транспортні і складські роботи

Безпечна експлуатація підйомно-транспортних машин

В процесі переробки худоби, м'ясопродуктів, рибопродуктів і молочних продуктів виникає необхідність транспортування сировини, матеріалів, напівфабрикатів і готової продукції. Для цієї мети використовують вантажопідйомні механізми і транспортні пристрої різних конструкцій.

Вантажно-розвантажувальні роботи виконують відповідно до вимог стандартів та нормативно-технічної документації, затвердженої органами державного нагляду. Безпека вантажно-розвантажувальних робіт і транспортних операцій на підприємствах забезпечують інженерно-технічні працівники, відповідальні за безпечне виконання робіт по переміщенню вантажів і за справний стан вантажопідіймальних машин.

На підприємствах повинні бути розроблені транспортнотехнологические схеми переміщення вантажів, включають схеми руху транспортних засобів по території. На майданчиках для укладання вантажів необхідно позначити межі штабелів, проходів та проїздів між ними. Відстань між рядами штабелів повинні бути визначені з урахуванням можливості застосування засобів механізації та створення необхідних протипожежних розривів.

Підлоги, за якими транспортними засобами переміщують вантажі, повинні бути рівними, не мати вибоїн, порогів, набитих планок, гострих виступів. Місця для вантажно-розвантажувальних робіт, включаючи проходи і проїзди, повинні мати достатнє природне та штучне освітлення у відповідності з санітарними нормами і правилами. При проведенні вантажно-розвантажувальних робіт у закритих приміщеннях слід передбачити санітарно-технічні пристрої, що виключають вміст у повітрі пилу і шкідливих речовин в концентраціях, що перевищують ГДК.

На підприємствах переробної промисловості застосовуються залежно від призначення ліфти: пасажирські, вантажопасажирські, вантажні з провідником.

Ліфт складається з наступних основних частин: шахти, кабіни, машинного і блочного приміщень, противаги, підйомного механізму і електрообладнання. Шахтою ліфта називається огородженого з усіх боків простір, у якому рухаються кабіна і противага ліфта. Шахта повинна бути огороджена з усіх сторін на всю висоту і мати верхнє покриття і пол. У нижній частині шахти за межею нижнього робочого положення кабіни повинен бути влаштований приямок. Двері шахти можуть бути як орні, так і розсувні, відкриваються і закриваються від руки або за допомогою приводу. Розсувні двері повинні відкриватися тільки назовні.

Двері шахти ліфтів повинні бути обладнані автоматичними замками, запирающими двері перш, ніж кабіна відійде від рівня посадочної (завантажувальної) площадки на відстані 150 мм. Автоматичний замок повинен бути так влаштований і встановлено, щоб його відмикання зовні шахти було неможливо. Допускається установка спеціальних пристроїв для відмикання автоматичних замків зовні обслуговує ліфт персоналом.

Кабіни ліфтів служать для безпечного переміщення на них людей або вантажу. Канати, застосовувані для підвішування кабіни і противаги, повинні бути однакової конструкції і одного діаметра. Для ліфтів пасажирських, вантажопасажирських і вантажних з провідником повинні застосовуватися канати діаметром не менше 9,5 мм

Шо навішано у нього на ліфт канат повинен мати певний запас міцності. Значення найменшого коефіцієнта запасу міцності канатів повинно відповідати нормам, що містяться у Правилах будови і безпечної експлуатації ліфтів ПБ 10-06-92 (табл. 9.4).

Таблиця 9.4

Коефіцієнт запасу міцності каната залежно від призначення ліфта

Тип лебідки

Лінійна швидкість каната на канатоведучому шківі, барабані (при номінальній швидкості руху кабіни), м/с

Коефіцієнт запасу міцності

Вид ліфта

Барабанна з

канатоведучим

шківом

До 0,63

9

8

До 1 включно.

12

10

Понад 1 до 2 включ.

13

11

Понад 2 до 4 включно.

14

12

Понад 4

15

13

Кожну кабіну ліфта обладнують запобіжним пристроєм - уловлювачами, міцно утримують її на напрямних у випадку обриву канату або русі вниз з підвищеною швидкістю.

Гравітаційні транспортні пристрої. Спуски, скати, склизы, жолоби, роликові та гвинтові спуски повинні забезпечувати плавне без ударів просування переміщуваного вантажу. Для сипучих матеріалів повинні бути виконані спуски у вигляді трубопроводів. Спуски повинні бути міцними, водонепроникними і легко очищатися. Ширина робочої поверхні спусків повинна бути не менше ширини переміщуваних вантажів, висота бортів, що встановлюються для захисту вантажів від падіння, повинна бути не менше 2/3 висоти вантажу.

Спуски і люки, розташовані у виробничих приміщеннях, повинні бути обладнані пристроями для запобігання протягів (повітряними завісами, фартухами, механічними затворами, шиберами і т. п.). При швидкості руху вантажу по похилих схилах більше 1м/с необхідно встановлювати гасителі швидкості (амортизатори, зустрічні ухили та ін).

Електричні тельфери (талі). Електричні тельфери (талі) повинні бути обладнані кінцевими обмежувачами, автоматично выключающими електродвигун при підводі вантажного гака до крайнього верхнього положення. Надійність кріплення монорейок до перекриттів, ферм та інших частин будівель і споруд повинна бути підтверджена розрахунками та випробуваннями. На кожен кабель (таль) з монорейкою повинна бути технічна документація.

Електротельфери (талі) і монорейки повинні бути зареєстровані в журналі обліку вантажопідіймальних машин підприємства за присвоєними їм номерами. Технічне опосвідчення електротельферів (талів) і монорейок має проводити комісія, призначена наказом по підприємству, під керівництвом особи, яка здійснює нагляд за безпечною експлуатацією вантажопідіймальних машин.

Підйомники для завантаження обладнання. Монтаж і експлуатація плоскочашечных і гідравлічних підйомників, призначених для завантаження обладнання (бункерів) повинні проводиться у відповідності з вимогами та вказівками, викладеними в паспорті та інструкції з експлуатації заводу-виробника.

Підйомник повинен мати огородження висотою 1 м від підлоги з дверцями для завантаження, зблокованій з пусковим пристроєм таким чином, що при відкритій дверці підйомник не працює. Завантаження ковша (чаша) підйомника не повинна перевищувати його паспортної вантажопідйомності.

Для обмеження підйому і спуску ковша в його крайніх верхньому і нижньому положеннях повинні бути кінцеві вимикачі. Робота без кінцевих вимикачів або при їх несправності не допускається. Зона дії підйомника повинна бути огороджена. Перевірка справності підйомника повинна проводитися щозміни, технічний огляд - не рідше, ніж раз на 15 днів, технічне опосвідчення - щорічно із записом результату в спеціальному журналі.

Підвісні шляхи широко використовують на м'ясокомбінатах для переміщення різних вантажів (туші, напівтуші, м'ясо, ковбасні вироби тощо). Вони можуть бути конвеєрні, бесконвейерные, горизонтальні і похилі.

Конвеєрні шляхи для безпечної роботи забезпечуються ловителем - пристроєм для утримання ланцюга при її обриві і відключення електродвигуна, а також огорожею приводної станції, блоків тросів, вантажів натяжна станції і заземленням. Перед пуском конвеєр оглядають, прибрати усі сторонні предмети з траси конвеєра і перевіряють його на холостому ходу. Кожен раз перед пуском конвеєра подається звуковий або світловий сигнал. Підвісні конвеєри завантажують і розвантажують в основному на ходу. При подачі на один палець двох вантажів він може зірватися і травмувати працюючих (при різкій зупинці конвеєра, несправності роликів або гаків, недостатньому кріпленні вантажу). Тому під один палець слід подавати не більше однієї одиниці вантажу (напівтуша, рама тощо).

При роботі конвеєра необхідно стежити за плавністю його ходу. Ривки небезпечні для робітників, зайнятих операціями із застосуванням ножа (забеловщики, шкуросъемщики тощо). Для швидкої зупинки конвеєра через кожні 10 м у легкодоступних і добре освітлених місцях розташовані кнопки "стоп", пофарбовані в яскраво-червоний колір.

В процесі роботи на бесконвейерных шляхах уважно стежать за правильністю положення стрілок, які повинні бути повністю відкриті або повністю закриті. Рами, туші та інші вантажі переміщують по підвісних шляхах обережно і рівномірно, штовхаючи їх від себе. При цьому дотримуються плавність руху на поворотах і стрілках.

У переробній промисловості широко використовуються транспортери найрізноманітніших конструкцій (стрічкові, пластинчасті, роликові гвинтові), які застосовують для переміщення вантажів.

Для горизонтального переміщення вантажів використовують стрічкові транспортери. Їх постачають бортами висотою не менше половини максимальних габаритів вантажів, що транспортуються. Нижню частину похилих транспортерів захищають для утримання вантажу при обриві стрічки.

Завантажувати транспортер необхідно рівномірно, вантаж повинен повністю знаходитись на транспортній стрічці. Під час роботи транспортера не можна прискорювати рух стрічки, натягувати, очищати і поправляти стрічку, провертывать зупинилися ролики і торкатися до рухомих частин транспортера. Забороняється обпиратися на транспортер, сідати або ходити по стрічці.

Роликові транспортери використовують для переміщення фляг, ящиків, діжок і готової продукції в межах цеху або між цехами. Для того щоб вантаж не сходив на заокругленнях і поворотах, роликові транспортери забезпечують бортами. Вантаж повинен повністю знаходитись на рольгангу і не менш ніж на трьох роликах одночасно.

М'ясо та м'ясопродукти транспортують за допомогою пластинчастих транспортерів. Щоб виключити попадання рук або одягу робочого в транспортер, верхню і нижню гілки ходової його частини огороджують щільно прилеглими металевими листами або кожухом. Пластини транспортера повинні бути змонтовані без зазорів і перекосів. Привод похилих транспортерів забезпечують пристроєм, що відключає транспортер при обриві ланцюга.

Гвинтові конвеєри призначені для переміщення сипких, кускових і пастоподібних вантажів, наприклад сухого молока, сиру, масла, горизонтально і під кутом 20°. Кришки жолобів і гвинтових конвеєрів повинні бути щільно пригнані, робота з відкритою кришкою не допускається. Під час роботи гвинтового конвеєра забороняється відкривати люк і проштовхувати руками застряг в жолобі матеріал, проводити будь-які роботи по його ремонту або чищення.

Для підйому і переміщення вантажів у переробній промисловості широко застосовуються лебідки і електричні талі, причому останні можуть бути стаціонарними або переміщатися по нерухомо укріпленим шляхах. В цілях безпеки лебідки з ручним приводом мають храповими зупинили, безпечними рукоятками і стрічковими гальмами. На талях встановлюють кінцеві обмежувачі для автоматичного вимикання електродвигуна при підході гака до крайнього верхнього положення. В особливо сирих приміщеннях і при наявності несприятливих умов талі переобладнають для роботи під напругою не вище 36 Ст. В місці підйому вантажів не допускається перебування осіб, які не мають прямого відношення до виробленої роботі. Робітник, що обслуговує лебідку, зобов'язаний до початку роботи перевірити справність гальмового пристрою, кріплення каната на барабані і на валу барабана.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Безпечна організація транспортних і вантажно-розвантажувальних робіт
Техніка безпеки при вантажно-розвантажувальних роботах, виконуваних вручну
Організація складських процесів з елементами логістики
Моделі типових транспортних задач
ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ
Безпечна експлуатація будівельних машин і механізмів
Безпечна експлуатація ручних електричних машин
Безпечна експлуатація технологічного оснащення
Визначення вартості експлуатації будівельних машин
Затримання транспортного засобу, заборона його експлуатації
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси