Меню
Головна
 
Головна arrow Психологія arrow Конфліктологія в соціальній роботі
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Методи збору даних про конфлікт: інтерв'ю, аналіз конфлікту і створення плану медіації

З допомогою збору даних і аналізу конфлікту медіатор:

- уникає ситуації початку вирішення конфлікту з допомогою засобів, які не відповідають етапу розвитку конфлікту або рівнем інтенсивності, якого досяг конфлікт;

- діє на основі точної інформаційної бази, яка попереджає можливі конфлікти з спотвореної комунікації;

- визначає суб'єктів конфлікту і динаміку їхніх взаємин.

Збір даних залежить від декількох показників: від аналізу структури; методу збору даних; засобів формування взаєморозуміння і довіри суб'єктів конфлікту.

Процедура збору даних включає пряме спостереження і опитування. Цілі спостереження змінюються в залежності від типу конфлікту. Фокус спостереження може перебувати на трьох рівнях: рівнях індивідуальної поведінки, взаємодії в межах підгруп або взаємодії між групами. Виходячи з даних спостереження медіатор може визначити соціальний статус, силу і вплив, поведінку, спілкування і стереотипи групової поведінки, які впливатимуть на поведінку сторін у конфлікті.

Опитування - це найбільш загальний для медіаторів шлях отримання інформації про конфлікт. Опитування можуть проводитися перед або протягом спільних зустрічей. Попередні інтерв'ю забезпечують медіатора більшою інформацією про конфлікт, ніж та, яка відома кожному із суб'єктів конфлікту окремо.

Медіатори проводять інтерв'ю, розробляють анкети стосовно тих чи інших конкретних завдань або ситуацій.

На виявлення репертуару поведінкових тенденцій у суперечливих ситуаціях спрямований тест К. Томаса. Людині пропонується 30 суджень, кожне з яких відбиває одну з можливих стратегій поведінки. Обробка відповідей дозволяє виявити, в якій мірі в репертуарі суб'єкта представлені стратегії суперництва, особистісні тенденції до використання якихось стратегій.

Одним з улюблених психологічних прийомів виявлення властивих людині поведінкових стратегій в конфліктних ситуаціях є пропозиція респондентові серії ситуацій, в яких він повинен вибрати ту чи іншу стратегію поведінки.

Наприклад, А. В. Тащева вважає, що інтерпретація людиною поняття "конфлікт" дозволяє уточнити особливості сприйняття їм конфліктної ситуації та поведінки по відношенню до партнерів. З цією метою А. В. Тащева розробила методику дослідження міжособистісного сприйняття в конфліктній ситуації, спрямовану на виявлення семантичного поля поняття "конфлікт". Випробуваному пропонується розподілити всі слова списку на відрізку прямої праворуч і ліворуч від терміна "конфлікт" таким чином, щоб відстань між кожним словом і терміном "конфлікт" відображало їх смислову близькість. Приклад списку синонімів: "1) диспут; 2) сутичка; 3) розбрат".

Після того як медіатор отримав схвалення від суб'єктів конфлікту на проведення медіації, його основним завданням є розробка плану медіації.

План медіації - послідовність процедурних кроків, здійснюваних медіатором, який допомагає суб'єктам конфлікту прийти до угоди. Деталі плану залежать від типу і складності конфлікту, від того, що посередник знає про конфлікт, і від встановлюються суб'єктами кордонів можливості медіатора контролювати конфлікт.

Медіатор може розробити план посередництва самостійно або у співпраці з суб'єктами конфлікту. Він може не радитися зі сторонами при складанні плану, якщо об'єкт конфлікту не дуже важливий для суб'єктів і якщо конфлікт надзвичайно інтенсивний і суб'єкти не здатні змінити свою взаємодію.

Медіація може відбуватися на будь-який, переважно нейтральній території, де можна проводити приватні і спільні зустрічі. Встановлених правил проведення подібних зустрічей не існує.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Переговори в умовах гострого конфлікту: медіативна модель
Первинний контакт з конфліктуючими сторонами та вибір стратегії медіації
План об'єднання Європи, або створення Спільного ринку (план Шумана)
План виробництва.
Аналіз конфліктів
Первинна маркетингова інформація і методи її збору
Методи прийняття управлінських рішень, що базуються на основі аналізу схем стратегічного розвитку економічних систем
Методи опитування (бесіда (інтерв'ю), анкетування)
МАРКЕТИНГОВА ІНФОРМАЦІЯ: МЕТОДИ ЇЇ ЗБОРУ, ОБРОБКИ ТА АНАЛІЗУ
Види конфліктів
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси