Меню
Головна
 
Головна arrow Психологія arrow Конфліктологія в соціальній роботі
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Лекція 2. СОЦІАЛЬНА ПРИРОДА КОНФЛІКТУ, ЙОГО ОСОБЛИВОСТІ

Сутність і принципи соціальної природи конфлікту

Розвиток будь-якого суспільства, будь-якої соціальної спільності або групи і навіть окремого індивіда являє собою складний процес, який не завжди протікає гладко і нерідко пов'язаний з виникненням, розгортанням і дозволом протиріч. Ці протиріччя обумовлені тим, що різні люди займають різні позиції, керуються різними інтересами, переслідують різні цілі, а тому, прагнучи реалізувати свої потреби, інтереси і цілі, досить часто вступають у протиборство один з одним. Індивіди, соціальні групи і навіть країни шукають можливість перешкодити супернику досягти певної мети, задовольнити свої інтереси, прагнуть змінити його погляди, уявлення, оцінки, позиції. Поява інформації, прийнятною для однієї сторони і неприйнятною для іншої (чутки, плітки), стимулює неадекватну поведінку. Прикладом такої ситуації може служити чутки про скорочення штату в організації. Розбіжність цінностей і цілей працівників з цілями організації є суттєвою причиною для розвитку спорів.

Для розуміння сутності того чи іншого соціального явища або процесу, насамперед, необхідно з'ясувати етимологію слова, яким воно позначається. Розглянемо етимологію латинського слова. Воно складається з приставки означає, разом з ким-небудь, проти кого-небудь, одночасно, а також дієслова, що перекладається як бити, штовхати, зіштовхувати. Таким чином, можна трактувати конфлікт як зіткнення, суперечка, боротьбу, протистояння.

Таке трактування досліджуваного поняття неминуче призводить до висновку, що в основі виникнення конфлікту як специфічного соціального феномена лежать об'єктивно існуючі протиріччя між окремими індивідами, їх групами, державами і т. д.

Комунікативні, або поведінкові прояви, які не відповідають очікуванням оточуючих, а також протиріччя, пов'язані з питаннями власності, соціального статусу, владних повноважень, відповідальності і т. д., роблять конфлікт неминучим. І якщо при наявності стількох об'єктивних причин застрахуватися від конфлікту можна, то навчитися управляти їм не тільки можна, але і вкрай необхідно.

З точки зору сучасної науки конфлікт як явище виконує важливі функції в психічній життя людини. Найбільш виразно про це заявляє гуманістична психологія. Психоаналітичне розуміння природи людини передбачає, що протягом усього свого життя людина постійно прагне до послаблення, зменшення конфлікту.

Представники гуманістичної психології вважають, що повне усунення конфліктів з життя людини призведе до застою, а тому психологи бачать своє завдання не в позбавленні від конфліктів, а в перетворенні деструктивних конфліктів на конструктивні, так як внутрішня напруженість особистості свідчить про безперервну роботу духовного початку.

Гуманістична модель людини будується на чотирьох основних принципах гуманістичної психології: принцип цілісності особистості, принципі позитивності людської природи, принципі розвитку і принцип активності.

Згідно з принципом цілісності "Я" створює унікальний характер переживань людини, який залежить від цілісності особистості і визначає його взаємодія з зовнішнім світом.

З точки зору принципу позитивності людина від природи є конструктивним, в змозі вирішити свої проблеми самостійно.

Принцип розвитку підкреслює потребу людини в реалізації потенцій, закладених у ньому.

Ці принципи повністю збігаються з професійними цілями працівників соціальних служб. Завдання соціального працівника співзвучні ідеям гуманістичної психології: творчий потенціал людини повинен бути реалізований повною мірою і на благо суспільства.

І нарешті, принцип активності передбачає, що індивід прагне бути самодостатнім і активним.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Природа і причини конфліктів
Роль конфліктів у соціально-економічному розвитку
Конфліктні ситуації, конфлікти, управління конфліктами
Інститути-суб'єкти соціальної допомоги Середньовіччя: природа, основи та особливості функціонування
Соціально-психологічні методи профілактики конфлікту
Природа і причини конфліктів
Роль конфліктів у соціально-економічному розвитку
Конфліктні ситуації, конфлікти, управління конфліктами
Діалектика соціального й біологічного в природі людини
Соціально-психологічні методи профілактики конфлікту
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси