Меню
Головна
 
Головна arrow Право arrow Адміністративний процес
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Провадження за пропозиціями, заявами, скаргами громадян у сфері державного управління

Основні види звернень громадян. Загальне та спеціальне право скарги

Право на подачу індивідуальних і колективних звернення в органи державної влади та органи місцевого самоврядування закріплено в ст. 33 Конституції РФ. Виходячи зі змісту цієї статті, громадяни Російської Федерації мають право звертатися до Президента РФ, в будь-які органи законодавчої, виконавчої, судової влади, органи прокуратури та ін

До основним видам звернень громадян традиційно відносяться пропозиції, заяви, скарги і клопотання.

Пропозиція - це звернення громадян у державні або громадські органи, не пов'язані з якимось порушенням, а мають на меті звернути увагу на недосконалість регулювання, організації та діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування та інших структур суспільства із зазначенням шляхів їх усунення.

Заява - звернення громадянина у вищезазначені органи з проханням про задоволення тих чи інших прав, свобод чи законних інтересів громадян, не пов'язаних з порушенням, або інформування про зловживання, порушення законності і інших порушеннях, які не стосуються безпосередньо прав та інтересів заявника.

Скарга - звернення в державні або інші офіційні органи, їх посадових осіб з приводу порушеного права або законного інтересу громадянина.

Як показує практика, в одному і тому ж зверненні можуть міститися зазначені види звернень в різному поєднанні.

Законодавство Російської Федерації розрізняє загальне право скарги, якою володіють всі громадяни, та спеціальне право скарги, надане осіб як учасників цивільного і кримінального процесу, адміністративного і дисциплінарного провадження і т. д. Наприклад, участь в якому-небудь процесі як потерпілого, свідка, експерта і т. д.

Види загального права скарги

Загальне право скарги може бути подразделено на два види: право на адміністративне оскарження, право на судове оскарження. Основними актами, які регламентують питання, що стосуються загального права на адміністративне оскарження, є Федеральний закон від 2 травня 2006 року № 59-ФЗ "ПРО порядок розгляду звернень громадян РФ" і Закон РФ від 27 квітня 1993 р. № 4866-1 "Про оскарженні до суду дій і рішень, що порушують права і свободи громадян" (далі - Закон РФ № 4866-1).

Згідно з вищеназваним законом можуть бути оскаржені дії будь-якої посадової особи, яка порушила права та свободи громадян. В цьому Законі не міститься статей, які б обмежували по тим чи іншим ознаками коло осіб, що мають право подавати скаргу. У той же час у відповідності з його нормами забороняється пересилати скарги на розгляд того органу або посадової особи, на дії яких подана скарга (п. 6 ст. 8).

Закон РФ № 4866-1 доповнює названий Федеральний закон, надаючи право громадянам звертатися зі скаргою на дії (рішення), що порушили його права і свободи, або безпосередньо до суду (де вона буде розглянута за правилами цивільного судочинства), або до вищестоящого в порядку підлеглості державному органу, органу місцевого самоврядування, установі, підприємству і об'єднанню, громадському об'єднанню, посадовій особі, державному службовцю. Скарга підлягає вирішенню протягом 30 днів.

Якщо громадянину в порядку адміністративного провадження відмовлено в задоволенні скарги або він не одержав відповіді протягом місяця з дня її подачі, він вправі звернутися з скаргою в суд.

Скарга подається в суд за місцем проживання громадянина, права якого порушені, або до суду за місцем знаходження органу (посадової особи), діями якого були порушені права громадянина.

Законодавством Російської Федерації визначені строки давності, протягом яких може бути подана скарга. Наприклад, громадянин може звернутися в суд зі скаргою протягом 3 місяців з того дня, коли йому стало відомо про порушення його прав. Крім того, він наділений правом подати скаргу до суду протягом 1 місяця з дня, коли йому стало відомо про відмову в задоволенні скарги вищестоящим органом (посадовою особою), або з дня закінчення місячного терміну після подачі скарги, якщо громадянином не був отриманий на неї листовна відповідь.

Суд, розглядаючи скаргу, може винести рішення про визнання оскаржуваного дії незаконним і відмінити застосування до громадянина заходи відповідальності або іншим шляхом відновлює його порушені права і свободи. Суд може також, визнавши оскаржуване дію законним, відмовити в задоволенні скарги.

Закон РФ № 4866-1 закріплює право громадян оскаржити в суд будь-які колегіальні і одноосібні дії (рішення) державних органів, органів місцевого самоврядування, організацій, різних об'єднань і їх посадових осіб, в результаті яких були порушені права і свободи громадян, або створені перешкоди для здійснення громадянином його прав і свобод, або незаконно на громадянина покладено який-небудь обов'язок, чи він незаконно притягнутий до якоїсь відповідальності.

Відповідно до Законом РФ № 4866-1 не можуть бути оскаржені дії, перевірка яких віднесено законодавством до виключної компетенції Конституційного Суду РФ, а також дії, у відношенні яких законодавством передбачений інший порядок судового оскарження.

 
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Схожі тими

Право на звернення (скарга, заява, клопотання)
Скарги на дії (бездіяльність) державних органів, організацій і посадових осіб, що ущемляють права громадян
Вимоги до скарги (заяви)
Право на звернення (скарга, заява, клопотання)
Спеціальне право скарги
Скарги на дії (бездіяльність) державних органів, організацій і посадових осіб, що ущемляють права громадян
Скарги на відмову внести виправлення або зміни у записи актів громадянського стану
Спеціальне право скарги
Скарги засуджених до арешту, позбавлення волі, довічного ув'язнення, осіб, які утримуються під вартою, застосування до них заходів стягнення і скарги адміністративно заарештованих на застосування до них видів дисциплінарних стягнень
 
Предмети
Банківська справа
БЖД
Бухоблік і аудит
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика і естетика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Політологія
Політекономія
Право
Психологія
Соціологія
Страхова справа
Товарознавство
Філософія
Фінанси