Помилка сервера HTTP 403

Що це означає?
Це означає, що доступ до ресурсу studme.org блокований (назавжди або на якийсь час) з Вашого IP адреси.

Чому це могло статися

  • Найімовірніша причина: з Вашого поточного IP адреси була організована спроба автоматизованої завантаження контенту сайту або прийнята спроба парсингу. Адміністратор має заперечення завантаження вмісту цього сайту таким шляхом і розцінює такі спроби як флуд. Якщо ви були заблоковані саме з цієї причини, то все що вам потрібно зробити зараз - почекати деякий час. Максимум через годину доступ до сайту studme.org у Вас з'явиться знову.
  • Інша ймовірна причина - доступ до даного розділу сайту заборонено адміністратором.
  •       
  • Аналогічно першому пункту - причина може бути в тому, що Ваш браузер, яким Ви переглядаєте сторінки сайту веде себе кілька ненормально. Скажіть, Ви ніякої програмою "прискорювачем інтернету " не користуєтеся? Якщо користуєтесь, вимкніть або зробіть виняток для сайту studme.org в її настройках. Аналогічно першому пункту, максимум через годину доступ до сайту studme.org повинен з'явитися.
  • Адміністратор сайту цілеспрямовано заблокував доступ з Вашого IP адреси, або для всієї Вашої підмережі, оскільки від Вас надходив спам, або інші небажані розсилки, чи флуд.
  • Ви заходите на сайт, використовуючи один з анонімних проксі-серверів . Адміністратор цілеспрямовано заблокував доступ з IP-адрес багатьох публічних проксі. Спробуйте зайти на сайт прямо з Вашого теперішнього IP адреси, адже Вам нічого від нас приховувати?

Якщо ви вважаєте, що нічого з вище написаного не мало місця, Ви себе добре вели, або просто виходите в Інтернет з динамічною IP адреси і ми Вас з кимось переплутали, якщо Ви вважаєте, що Вам дійсно варто відвідати наш сайт напишіть про це листа на електронну адресу адміністратора сайту: info {= чотириногий друг =}, studme, т0чка, org Адміни теж люди і їм властиво помилятися. :)